کابینه احتمالی جو بایدن/ ردپای اوباما در کاخ سفیدِ بایدن؟

پوتین زیپ دار دقیقا مانند پوتین سربازی با این تفاوت که به جای بند می توان زیپ آن را با کشیده و کفش را پوشید. 45 هزار میلیارد تومان از بانک مرکزی گرفتند و آوردند در بانک مسکن و این رقم چیزی حدود 45 درصد به قول متخصصین، اما من می گویم 30 درصد، تورم برای مردم درست کرد. در آن زمان پزشکان زیادی بالای سرم آمدند و این ناامیدی من را بیشتر می کرد و لحظه های سختی برایم بود تا اینکه مرحوم دکتر حسین بدری درنهایت فرشته نجات من شدند. او اذعان کرد واکسن آمریکایی کرونا بدون طی روند لازم برای دریافت تأیید روانه بازار شد و با «این شرط بندی بزرگی بود که با اثر کردن واکسن در آن بردیم و من این قمار را انجام دادم». باید علیه او (جان کری) به قانون لوگان استناد شود». به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، روزنامه انگلیسی زبان «نیوز» پاکستان روز پنجشنبه با استناد به بخشهایی از کتاب نوشته دو روزنامه نگار نشریه «واشنگتن پست» گزارش داد که ترامپ در روزهای اقامت در کاخ سفید زمستانی از فلوریدا از گفت وگوی وی با نخست وزیر پاکستان پس از عملیات ترور سردار قاسم سلیمانی سخن گفت.

بر اساس گزارش ها وی از هیچ لاک ناخن دیگری غیر از این مارک و این رنگ استفاده نمی کند. به طورکلی شهرداریها دو نوع درآمد پایدار(نقدی) و ناپایدار(غیر نقدی) دارند که درحوزه درآمدهای پایدار، شهرداریها براساس قانون میتوانند ازمنابعی که تکلیف شده، کسب درآمد کنند. کاری که او انجام داده کاملاً غیر قانونی است». و به عنوان رئیس جمهور، او آمریکایی را بنا می کند که مطابق آرمان های ما باشد. در این تعریف، حکومتداری خوب به عنوان انجام وظایف حکومت به شیوهای منصفانه مورد توجه قرار گرفته است. در پست دیگر کابینه، اریک گارستی، شهردار لس آنجلس که در اوایل ژانویه بایدن را حمایت کرد و در کمپین انتخاباتی معاون ریاست جمهوری مشارکت جدی داشته، از دیگر گزینههای احتمالی برای وزارت حملونقل یا مسکنوشهرسازی است. ترامپ در پاسخ به سوالی درباره شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا گفت: «صد درصد به شرکت مجدد فکر میکنم». ترامپ در جریان مصاحبه با باراک راوید، خبرنگار اسرائیلی گفت که پیام تبریک نتانیاهو به جو بایدن بسیار سریع و بلافاصله پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام شده است؛ یعنی زمانی که ترامپ صحت انتخابات را زیر سوال برده بود و همچنان برای تغییر این نتایج مبارزه میکرد؛ مبارزهای که به گفته او تا امروز ادامه دارد.

او با انتقاد از ماسک زدن نمایندگان و مقامات ارشد کنگره در سخنرانی بایدن گفت: «دیشب همه داشتند خفه میشدند. دونالد ترامپ، رئیسجمهوری پیشین ایالات متحده در مصاحبهای که بخشهایی از آن روز جمعه منتشر شد، بهشدت به بنیامین نتانیاهو، نخستوزیر سابق اسرائیل به دلیل پیام تبریکش به جو بایدن پس از پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته تاخت و او را مورد انتقاد قرار داد. او همچنین احتمال انتخاب «رونالد دیسانتیس» فرماندار فلوریدا بهعنوان زوج انتخاباتی خود در رقابت سال ۲۰۲۴ را تأیید کرد. ایالتهای جمهوریخواه مانند تگزاس و فلوریدا قوانین راحتتری دارند ولی آمار مرگ آنها کمتر است». مجری فاکس نیوز در ادامه به فایل صوتی منتشر شده از «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران پرداخت و گفت: «اکنون جمهوریخواهان کنگره بهدنبال تحقیق درباره “جان کری” هستند که به همتای ایرانی خود گفته بود اسرائیل به مواضعی در سوریه بیست بار (عدد درست دویست است) حمله کرده است». بچسبانند ولی معلوم شد که بیگناه است.

ملکه الیزابت دوم ، پرنسس الیزابت الکساندرا ماری در 21 آوریل 1926 ، در لندن ، از شاهزاده آلبرت ، دوک یورک (که بعدا به پادشاه جورج ششم معروف شد) و الیزابت بووز-لیون به دنیا آمد. از اسرائیلیها عصبانیتر و ناراحتتر در دنیا در سال ۹۴ نبود. اگرچه تمام رویاهای بایدن به واقعیت تبدیل شده بود اما در سال ۱۹۷۲، درست یک هفته قبل از کریسمس، اتفاقی شوم سوگ را در زندگی او حاکم کرد. در سال ۲۰۱۲ میلادی پوتین با کسب ۶۳.۶ درصد آرا بار دیگر به عنوان رییس جمهور روسیه انتخاب شد. در توییتی که بامداد سهشنبه به وقت تهران، و با عنوان «خبر فوری» در حساب کاربری ترامپ منتشر شد، آمده است: «در پنسیلوانیا ۲۰۵ هزار رای بیش از تعداد رایدهندگان داشتیم. ایام نوروز امسال را که در میانه دو روز بزرگ شادی آفرین، زادروز سالار شهیدان ابی عبدالله الحسین(ع) و میلاد ولیعصر، امام زمان (ارواحنا لهالفدا) قرار گرفته را به فال نیک میگیرم و با عرض ادب به پیشگاه امام عدل و امید، این ایام فرخنده را به رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام تقلید و همه مسلمانان، تهنیت میگویم.