پوتین: مناسبات میان پکن و مسکو به سطح بیسابقه رسیده

الیزابت (که در دوران کودکی به او «لیلی بِت» (Lilibet) گفته می شد) توسط معلم خصوصی در خانه آموزش داده می شد. کمااینکه برای اولین بار در دولت ما به ۵ نفر از پیشکسوتان سینما نشان داده شد. دولت تلاش خود را انجام داده هر چند که فشار زیادی روی مردم بوده است و من از مردم بسیار عزیز و خوبمان تشکر میکنم و به آنها وعده میدهم ما در کنار هم و با همکاری هم، میتوانیم مسایل را حل کنیم. ادعاهایی مبنی بر این که شکست انتخاباتی ترامپ نتیجه تقلب گسترده بوده است و همچنین تلاش وی برای کم اهمیت جلوه دادن بدترین حمله به ساختمان کنگره از زمان جنگ ۱۸۱۲. در یکی، دو دیداری که در زمان حسن روحانی صورت گرفته، جزئیات زیادی به بیرون درز کرده و حتی از خواستههای بازیکنان هم صحبت به میان آمده است. به نقل از وبسایت روزنامه هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا در گفتوگویی اظهار کرد: این شرایط برای فرزندان من بسیار ناعادلانه است، خیلی خیلی ناعادلانه. رئیس جمهوری با تاكید بر حضور نسل جوان در صحنه مشاركت فعالتر و تلاش برای استفاده از همه ظرفیتهای استفاده نشده از اصول مترقی قانون اساسی، گفت: حضور نسل جوان و تلاش برای استفاده از ظرفیتهای استفاده نشده قانون اساسی راه حل مشكلات است و قانون اساسی ما ظرفیتهای بالایی دارد كه یكی از آنها اصل 59 است كه می گوید اگر در یك مسأله مهم فرهنگی، اجتماعی یا سیاست خارجی، اختلاف نظر داریم، میتوانیم پای صندوق آراء برویم تا مردم نظر دهند.

همچنین ابوالقاسم رئوفیان، مسئول ستاد انتخاباتی “جبهه ایستادگی”، پس از معرفی محسن رضایی به عنوان کاندیدای این جبهه، شعار انتخاباتی رضایی را “دولت فراگیر و جامعه امید” اعلام کرد. ما در طرح تحول سلامت در واقع یارانه درمانی پرداخت می کنیم؛ ما الان برای شغل روستایی در دولت بعد برنامه داریم که هر روستایی که سرمایه ای برای اشتغال اش بیاورد ما بتوانیم دو برابر آن از طریق بانک ها به او تسهیلات بدهیم تا شغل روستایی راه بیفتد. بدون شواهدی در برابر او یافت نشد و شوهر ملکه مری او را به عنوان دارایی برای ازدواج سیاسی مشاهده کرد، او از اعدام اجتناب کرد و آزاد شد. دو حزب سیاسی، حزب دموکرات و حزب جمهوری خواه، از زمان جنگ داخلی بر سیاستهای آمریکا تسلط دارند. یا می روند اینجا یا می روند آنجا و یا به هر دو مکان می روند. ویکتوریا نولند (Victoria Nuland) با ۳۲ سال سابقه به عنوان دیپلمات در دوران ۵ رئیس جمهور و ۹ وزیر امور خارجه ایالات متحده، از هر دو حزب سیاسی کار کرده است.

رئیس جمهور ادامه داد: وزارت ارتباطا، امنیت، آب و برق اگر نبودند، انتخابات با آرامش برگزار نمیشد. به گزارش همشهریآنلاین به نقل از فارس، دیدار حسن روحانی رئیس جمهور سابق، علیاکبر ناطق نوری رئیس مجلس پنجم، محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات و سیدحسن خمینی که طی هفتههای گذشته صورت گرفته، واکنشهای متفاوتی را به دنبال داشته است. هشدار دیگر روز پنج شنبه گذشته از طریق انتشار ویدئوی سایت منسوب به رهبر ایران منتشر شد. از سویی، ایران اخیرا نیز اجازه بازرسی از برخی تاسیسات اتمی خود را به بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی نداده و تاکید کرده که قبل از هرگونه بازرسی این نهاد بین المللی، آنها بایستی حملات به سایتهای هستهای ایران را به مثابه اقدامات تروریستی محکوم کند. گفتیم اجازه بدهید سینما را تقویت کنیم، آن را نزنید، خودش به اندازه کافی محدودیت دارد، شما هم یک دغدغه درست کردید. چندین جلسه گذاشتیم، مسئولان خانه سینما آمدند، مسئولان ارشاد آمدند، گفتیم دست بردارید، اجازه بدهید کارشان را بکنند.

این خانه سینما یک دوره هایی تاریخچه دارد که در یک فرآیندی شکل گرفته است، اینکه آن را تعطیل می کنید چه معنایی دارد؟ به نوعی شاهد آشتی بین مردم و سینما و حتی آشتی مردم با فیلم جنگی بودیم که مردم از آن فاصله گرفته بودند! یکی رفته از هم حزبی اش دفاع کرده است. ویژگی فارغالتحصیلان دانشگاه امامصادق این است که به طور عمده افراد درسخوانده هستند و سواد اقتصادی دارند. گرچه که آدم ها هم مهم هستند. بالاخره سینماگران هم انتخاب می کنند. دکتر احمدی نژاد: من مطلع می شدم، می رفتم. دکتر احمدی نژاد: یک خاطره بگویم؟ خب من که بشدت مخالف بودم، چند جلسه خودم گذاشتم که بگویم یک سینما داریم که همین هم لرزان است، بیایید با هم کمک کنیم و سینما را بالا ببریم. علی رضایی میرقائد داماد نوه امام خمینی (ره)، «لیلی بروجردی» بود که البته به جدایی انجامید. البته این آمار به مجموع کشورهای بریتانیای کبیر تعلق دارد و فقط شامل انگلستان نمی شود. کشورهای ما نقش تثبیتکننده مهمی را در محیط چالشبرانگیز بینالمللی امروز ایفا میکنند و دموکراتیزه کردن نظام روابط بین دولتی را برای عادلانهتر و فراگیرتر کردن آن ترویج میکنند. امروز بیش از ۱۲۸ میلیون نفر در کشورهایی زندگی میکنند که او صدر حکومت آنان است.