پرسش: در مورد ایران

نژاد بهرام ادامه داد: پیش بینی می کنم دولت دوازدهم پذیرای تعداد زیادی از زنان در حوزه مدیریتی باشد و امیدوارم کابینه آتی نزدیک به 10 زن را در حوزههای اجرایی، مدیریتی در عرصههای کلان کشوری در خود جای دهد و به این ترتیب تحولی جدی در عرصه مطالبات زنان از یک سو و از سوی دیگر مطالبات سیاسی جامعه در حال توسعه ایران را فراهم کند.

  1. بی نظیر48
  2. کسانی که ویزای مهاجرتی دارند
  3. تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۶۶۷۰۰۱۵۳
  4. بیمه البرز
  5. روسیه: سفارت کانادا در مسکو
  6. چک ضمانت شخص ثالث 10میلیون تومان

پس یک مهره اساسی در میان می ماند . پس از این خبر تیم رسانه ای عبدالملکی که خود منشأ عمده حواشی این وزارت خانه است تلاش کرد موضوع را تکذیب کند ولی مدیر این رسانه اعلام کرد مستندات تایید این خبر را در اختیار دارد!

نژاد بهرام در ادامه با بیان آنکه مردم به خاطر دارند مرضیه وحید دستجردی نیز در آن زمان نسبت به سایر وزراء پیشنهادی دولت دهم خیلی راحت در مجلس رای آورد افزود: این موضوع ناشی از اعتماد جامعه نسبت به حضور زنان بوده و «دست پاکی» گزاره پذیرفته شده جهانی در خصوص زنان است،زیرا زنان اغلب به عرصه فسادهای سازمان یافته ورود نمیکنند و بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری نیاز امروز جامعه مبارزه با فساد و نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی است و زنان در این عرصه بسیار توانمند و کارگشا هستند.

وی در ادامه ضمن بیان آنکه در دولت دوازدهم در سطوح دیگر از جمله معاونت وزراء و مدیرکل وزارتخانه ها نیز از تخصص زنان استفاده خواهد شد گفت: در دولت یازدهم تجربه موفقی از حضور زنان در کابینه از ریاست سازمان پتروشیمی تا معاونت سازمان آموزش و پرورش و .. را شاهد بودیم، امروز نیز جامعه به این باور رسیده که زنان مسئولیتهای خود را به بهترین شکل در عین سلامت، شفافیت و دوری از هر گونه فساد احتمالی به انجام می رسانند.

میرکاظمی از سال 1376 تا 1380 مدیرعامل فروشگاه اتکا متعلق به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، از سال 1380 تا 1384 مشاور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و از سال 1383 تا 1384 رئیس دانشگاه شاهد بود. بعد از امضای پیمان ابراهیم در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ شاهد افزایش نفوذ و تحرکات اسرائیل در کشورهای حاشیه خلیج فارس طی سال گذشته (۲۰۲۱) با محوریت عمان، بحرین و به خصوص امارات متحده عربی بودیم تا جایی که کار به سفر نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل به امارات متحده عربی در ۲۱ آذر/ ۱۲ دسامبر کشیده شد.

وی سال 1365 کارشناسی مهندسی صنایع و سال 1365 کارشناسی ارشد همین رشته را از دانشگاه علم و صنعت ایران گرفته و مدرک دکترای مهندسی صنایع را نیز در سال 1375 از دانشگاه تربیت مدرس اخذ کرد. او مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه فردوسی مشهد در رشته الکترونیک و کارشناسی ارشد را از دانشگاه علم و صنعت ایران در رشته مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی دریافت کرد و هم اکنون دانشجوی دکترای مدیریت راهبردی دانش در دانشگاه عالی دفاع ملی است.

همچنین مشاور رئیس جمهور و رئیس ستاد طرحهای ویژه در دولت نهم، طراح لایحه ساماندهی مصرف سوخت، نماینده ویژه رئیس جمهور در کارگروه مسکن کشور، عضو شورای عالی فنی کشور، مشاور شهردار تهران، رئیس مؤسسه عمران استان اردبیل و مؤسس و عضو هیئت مدیره شرکت توسعه و سرمایهگذاری استان اردبیل از جمله فعالیت های او بوده است. محمدمهدی اسماعیلی متولد ۱۳۵۴ در کبوترآهنگ همدان، از طلاب دانش آموخته مدرسه عالی شهید مطهری، دکترای علوم سیاسی از پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و همچنین مدیر گروه «جامعه شناسی سیاسی مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی» دانشگاه تهران است.

اسماعیلی از سال 93 با حکم آملی لاریجانی به ریاست کل دادگستری استان تهران و ریاست شعبه اول دادگاه تجدیدنظر تهران منصوب شد. جیرهبندی بود. میوه از هر نوع حکم کیمیا را داشت.

وی در دولت هشتم از 1382 تا 1384 معاون طرح و برنامهٔ وزیر دفاع و در دولت نهم از 1384 تا 1388 قائم مقام وزیر دفاع بود. سپس در دولت نهم وزیر بازرگانی و در دولت دهم وزیر نفت شد. در دولت نهم به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی و رسانه و همچنین معاون فرهنگی – اجتماعی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری و سپس در دولت دهم به عنوان معاون سیاسی، امنیتی، فرهنگی و اجتماعی استاندار اصفهان فعالیت کرده و همچنین عضویت در کارگروه تحول فرهنگی وزارت ارشاد در زمان وزارت دکتر صفارهرندی را در کارنامه خود دارد.

وی مجری طرح نظام جامع ارزیابی تولیدات صداوسیما، مدیریت مرکز افکارسنجی سازمان، مدیرکل ارزیابی برنامه های تولیدی سیما و مؤسس قرارگاه رسانه سازمان صداوسیما بوده است. وی از سال 82 تا 84 مجری پروژه شهر سالم مشهد، از 85 تا 86 مجری طرح نوسازی خودروهای فرسوده کشور، از 87 تا 89 مشاور وزیر صنایع و معادن در طرح تحول اقتصادی، از 89 تا 90 معاون برنامهریزی، توسعه و فناوری وزارت صنایع و معادن، از سال 91 تا 92 مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در راهبردهای صنعتی، معدنی و تجاری، از سال 91 تا 92 مجری طراحی و تدوین برنامه راهبردی صنعت، معدن و تجارت بوده است.

در یادداشت ۳۹ صفحهای دفتر مشاور حقوقی وزارت دادگستری آمریکا در این زمینه، آمده است که بخش خدمات درآمدهای داخلی در وزارت خزانهداری باید اسناد مالیاتی ترامپ را به کمیته راه و روشهای مجلس نمایندگان آمریکا تحویل دهد. دوره تولیت حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در آستان قدس رضوی، اسماعیلی به عنوان مشاور فرهنگی و همچنین رئیس دفتر تحقیقات اجتماعی آستان قدس فعالیت های فرهنگی خود را ادامه دادو با انتخاب سید ابراهیم رئیسی به ریاست قوۀ قضائیه به عنوان مشاور فرهنگی و اجتماعی رئیس قوه و همچنین نماینده او در سازمان صداوسیما فعالیت می کرد.

وی که اخیرا از سخنگویی قوه قضائیه کنار رفت از نزدیکان رئیسی در قوه قضائیه بود. وی در دوره حسن طریقت منفرد سرپرست وزارت بهداشت در سال 1391، با حفظ سمت دبیری شورای آموزش پزشکی تخصصی به عنوان معاون آموزشی این وزارتخانه منصوب شده بود.

همچنین فاطمی امین از سال 96 به آستان قدس رضوی رفته و تا سال 98 مدیر مرکز سرمایه گذاری و مشارکت آستان قدس رضوی بوده و در آستان قدس رضوی سمت های دیگری مثل عضو هیات مدیره سازمان اقتصادی رضوی، مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی و قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی داشته است. بخشی از دیوار انتهایی سمت راست به خانواده اختصاص داده شده است و ظاهرا فرد ترامپ، پدر دونالد به همراه خواهر و برادران او را نشان میدهد.

کریستن آندرسون: او که در عرصه مدلینگ به فعالیت میپردازد، پیشتر اعلام کرده بود که دونالد ترامپ در دهه ۱۹۹۰ او را در یک کلوب در منهتن نیویورک مورد آزار جنسی قرار داده است.

عضویت در هیئت امنای دانشگاه صنعت نفت از سال 89 تا 92، هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی صنعت نفت از سال 88 تا سال 92 و هیئت مدیره شرکت نفت و گاز رضوی(متعلق به آستان قدس رضوی) از سال 98 تاکنون بخش دیگری از فعالیت های او به شمار می آید. اظهاراتی درباره حفر چاه عمیق در حریم پاسارگاد، توسعه کشاورزی در اطراف سایتها و محوطه های میراثی و دستور تخریب ۲۰۰ خانه تاریخی در اطراف حرم شاهچراغ در شیراز، نشان می دهد اتفاقات خوبی در آینده رقم نمی خورد و احتمالا این اقدامات پیامدهای ناخوشایندی در بین فعالان مرتبط با این وزارتخانه خواهد داشت.