موضوع دوتابعیتی حسن روحانی به مجلس رسید – 28.12.2022, اسپوتنیک ایران

آقای رییسی سوار بر زورقی شکسته شده که تمام قسمتهای این زورق فرسوده و آب خیلی راحت درش نفوذ میکنه،این زورق شکسته،حتی بهترین پاروزنها رو هم که داشته باشه،به سرمنزل مقصود که همان حداقل رفاه مردم هستش،نمیرسه. آیت الله رییسی مواضع روسای جمهور ایران و روسیه را نزدیک و دارای اشتراکات فراوان توصیف کرد و گفت: مقدمات نهایی شدن سند جامع همکاریهای ایران و روسیه فراهم شده است. وی ادامه داد: با فراهم کردن زیرساختهای خدماتی میتوانیم شاهد رونق گردشگری، توسعه مشاغل فناورانهپایه و کشاورزی و دامداری هوشمند و به دنبال آن افزایش جذابیت زندگی در روستاها باشیم. به گزارش اسپوتنیک، ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در جلسه علنی امروز (سهشنبه ۷ دی ماه) مجلس ایران، طی نطق میان دستور خود تاکید کرد: پرونده دوتابعیتی بودن “حسن روحانی” به کجا رسید و چرا نتیجه را به مردم اعلام نمیکنند و اعلام نمیشود که آیا وی دوتابعیتی بوده است یا خیر.وی در ادامه پس از اشاره به دو تابعیتی بودن حسن روحانی ادامه داد که رئیس تیم مذاکره کننده هستهای کشورمان توصیه میکنم اشتباه بزرگ محمدجواد ظریف را تکرار نکند و معاهده با این اهمیت را بدون مطالعه امضا نکند.نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پیش بینی ما به عنوان طراحان قانون اعاده اموال نامشروع این است که حدود ۳۰۰ هزار میلیارد تومان به خزانه کشور بازمیگردد و از سوی دیگر با اجرای این قانون اعتماد عمومی افزایش مییابد.وی افزود: مقدمات پول واحدهای کشورهای تحریمی باید فراهم شود.

اگر میدیدید پیش هاشمی و روحانی میرفت، یا اینکه میگفت: تمام دختران ایران دختران من هستند فارغ از اینکه حجابشان خوب یا بد است، اگر کسی در بحث سیاسی تعریضی داشت، میگفت: باید اینها را زیر چتر انقلاب بیاوریم. کشور پیش رفته؛ این پیروزی است. این چهار نوع کاربرد، ستونهای اصلی دولت الکترونیک تلقی میشود و در واقع این ارتباطات است که روح دولت الکترونیک را تشکیل میدهد. بخش مهمی از درآمدهای ارزی ایران در این دوره «حیف» شد و از دست رفت. نتیجه پولپاشیهای احمدینژاد یکی از بزرگترین شوکهای ارزی چند دهه گذشته بود. نتیجه پولپاشیهای احمدینژاد یکی از بزرگترین شوکهای ارزی چند دهه گذشته در سال ۹۰ و ۹۱ بود. لس آنجلس (انگلیسی: Los Angeles) بزرگترین شهر ایالت کالیفرنیای ایالات متحده و دومین شهر پرجمعیت ایالات متحده آمریکا پس از نیویورک است. یعنی زمانی که نرخ ارز از ۱۲۰۰ تومان به ۲۶۰۰ تومان و بعد بالای ۳۵۰۰ تومان رسید. اگرچه نتیجه معکوس شد و دولت روحانی زمانی که روی کار آمد گفت یک خرابه تحویل گرفته و سالها باید آواربرداری کند. نتیجه این اقدامات آشفتگی در نظام بودجهریزی کشور بود. نتیجه این سیاستها تورم فزاینده ۳۵ درصدی در دولت دوم احمدی نژاد بود، ضمن آنکه نرخ رشد اقتصادی هم به پایینترین حد تاریخی خود در چهار دهه گذشته رسید و عدد منفی ۶٫۷ درصدی را در سال ۹۱ ثبت کرد.مجموع درآمد نفتی احمدی نژاد در ۸ سال دولتهای نهم و دهم حدود ۷۰۰ میلیارد دلار بود، اما وضعیت تورم و نرخ رشد اصلا تناسبی با این میزان درآمد نفتی نداشت.

مجموع درآمد نفتی احمدی نژاد در ۸ سال دولتهای نهم و دهم حدود ۷۰۰ میلیارد دلار بود، اما وضعیت تورم و نرخ رشد اصلا تناسبی با این میزان درآمد نفتی نداشت. رییس دولتهای نهم و دهم سپس به حافظیه و سعدیه رفت. فرارو- محمود احمدینژاد رییس جمهور اسبق امروز در سفر به شیراز به پاسارگاد رفت و از مقبره کوروش بازدید کرد. قبول کنید ادبیات احمدی خیلی ادبیات پایینی بود، اونی هم که میگید اقتدار، اگه صحبت های رهبر و حمایت ایشون نبود، احمدی به خصوص سه سال آخر دولتش همه خون به جگر کرد، نادیده نباید گرفت کارهای ایشون رو اما به قول یکی در حد همون شهرداری تهران پس اقتدار که نداشتیم هیچ، سیاست خارجی افتضاح، دزدی و اختلاس در دولت ایشون در حد بسیار زیاد، گرونی و بقیه چیزایی که الان هست رو هم بهش اضافه کنید. این جور سیاست رو چرا احمدی نژاد نداشت؟ دلیل قسم جلاله آقای روحانی به نظرم یک نوع بازتاب هراس درونی جریان حاکم بر دولت و همچنین هراس از بازگشت آقای احمدی نژاد است و دولت این نگرانی را از روز اول داشته است . این مدل به راحتی واکس میخورد و نظامیان میتوانند به راحتی آن را نظافت نمایند.

از بانک مرکزی بگویم به معنای این است که از این جیب مردم می گیریم به آن جیب مردم می گذاریم؟ همزمانی این شوک ارزی با افزایش تورم و تحریمهای خارجی شرایط معشیتی را برای مردم سخت کرد و فشار به طبقات ضعیف زیاد شد. اگرچه عملکرد او در آن دوران از نگاه مردم قابل دفاع بود. در این، هیچ تردیدی وجود ندارد. بین رفته و امکان تجزیه و تحلیل آثار و احراز شرایط بند س  وم ماده 101 معاهده وجود دارد. امروزه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات بهمنظور بهبود کارایی و اثربخشی، شفافیت اطلاعات و مقایسهپذیری مبادلات اطلاعاتی و پولی درون دولت، بین دولت و سازمانهای تابعه آن، بین دولت و شهروندان و بین دولت و بخش خصوصی دولت الکترونیک اطلاق میشود. محمود احمدینژاد سال ۸۴ اقتصاد را در شرایط مطلوبی از دولت پیشین تحویل گرفته بود. بعد در آخر جنگ، هواپیمای مسافربری ما را در آسمان خلیج فارس افسر آمریکائی با موشکی که از ناو جنگی شلیک کرد، ساقط کرد. بعد از آن هم او ۲۸ شورای عالی را حذف و در چهار شورا ادغام کرد که از جمله مهمترین آنها شورای عالی اقتصاد بود. هدف سوم این بود که کلیه قطعنامه هایی که از دید ما قطعنامههای غیرقانونی بود در شورای امنیت سازمان ملل آنها را لغو کنیم و هدف چهارم این بود که پرونده هستهای ایران را از فصل 7 منشور ملل متحد و از شورای امنیت خارج کنیم که در توافق امروز و در این برنامه جامع اقدام مشترک هر 4 هدف حاصل شده است.