مدیریت محتوای سازمانی (ECM) چیست؟

وردپرس (WordPress) محبوبترین سیستم مدیریت محتوا در کل اینترنت است که در سال ۲۰۰۳ عرضه شده و یکی از قدیمیترین سیستمهای مدیریت محتوا است. افزونه LiteSpeed Cache یکی از بهترین افزونه های کش وردپرس است که با بهره گیری از کش صفحه درون ساخته وب سرور LiteSpeed به بهبود عملکرد سایت وردپرس کمک می کند. کش صفحه، محتوا را از صفحاتی که به صورت پویا ایجاد شده اند، ذخیره می کند و در نتیجه زمان بارگذاری صفحه را کاهش می دهد. کاهش هزینه: علاوه بر راه اندازی کم هزینه سایت، دیگر نیازی نیست که برای هر تغییری که می خواهید در سایت انجام دهید، به شرکت طراح سایتخود مراجعه کنید.

“بیشتر بخوانید : چگونه وبسایت راه اندازی کنیم ؟ پس از همین سیستم به راحتی استفاده می کنیم . چرا از وردپرس استفاده کنیم وقتی این همه زبان برنامه نویسی هست که میتونیم ازش استفاده کنیم چرا از وردپرس استفاده کنیم ؟ ✔ وردپرس چیست به زبان حرفه ای: وردپرس با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP ساخته شده و توسط Mysql نیز پشتیبانی می شود، همچنین نسخه ای برای پست گرس کیو ال نیز موجود می باشد این سیستم کاملاً رایگان و متن باز است. کدهایی به زبان C و با منابع رایگان و باز ، دانلود کنید.

چطوری فیلم های رایگان را دانلود کنم ؟ افزونه رنک مث یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس است که تا چندی پیش تنها تحت عنوان یک نسخه رایگان و از مخزن وردپرس قابل دانلود کردن بود و به تازگی نسخه پریمیوم آن با نام rank math pro توسط شرکت تولید کننده به بازار عرضه شده و در اختیار طراحان وب سایت و مدیران وب سایت ها قرار گرفته است. زبان HTML، پایه و اساس صفحات وب را تشکیل میدهد و اولین قدم برای شروع طراحی صفحات وب محسوب میشود که ما در این دوره آموزشی یعنی دوره آموزش html یا آموزش تصویری html5 به صورت جامع html و html5 رو مورد بررسی قرار خواهیم داد.

با کمک این صفحه ساز وردپرس شما می توانید بدون داشتن کوچکترین دانش برنامه نویسی صفحه سایت وردپرسی خود را از صفر به صورت حرفه ای بنا نهاده و همانطور که می خواهید به آن شکل دهید ، در واقع این افزونه دنیای صفحات وردپرسی را دگرگون کرده است. با تسلط به زبانهای HTML و CSS، قادر به طراحی صفحات وب ایستا (Static) خواهید بود. وردپرس کارایی های بی شماری در زمینه وب داره : سایت وبلاگی ، سایت فروشگاهی ، سایت خبری ، سایت شرکتی گوشه ای از سایت هاییه که میشه با وردپرس ساخت .با وردپرس و قالب های آماده و پلاگین (افزونه) هاش میشه خفن ترین سایت هارو طراحی کرد .

وردپرس کارایی های بی شماری در زمینه وب داره : سایت وبلاگی ، سایت فروشگاهی ، سایت خبری ، سایت شرکتی گوشه ای از سایت هاییه که میشه با وردپرس ساخت . ولی الان بهترین سایت های خبر ، فروشگاهی ، وبلاگی و … جالبه بدونید با اولین نسخه وردپرس فقط میتونستین سایت وبلاگی بسازید . در مورد این موضوع در بخش طراحی سایت صحبت خواهیم کرد. در آموزشهای آینده بیشتر با مفهوم متغیر و Data Type آشنا خواهیم شد و به صورت عملی با آنها کار خواهیم کرد. از این رو، این دوره آموزشی نه تنها مباحث تئوری، بلکه مباحث عملی را نیز به صورت جامع به مخاطبین و علاقهمندان برنامه نویسی C، آموزش میدهد.

اگر میخواهید خیلی بیشتر دربارهی تاریخچهی اچ تی ام ال (HTML) را مطالعه کنید، ویکی پدیا در خدمت شماست. ” بیشتر بخوانید : سایت با وردپرسی یا کدنویسی ؟ اگر جستجویی ساده در اینترنت داشته باشید، خواهید دید که وب سایتهای متعدد زیادی هستند که کدنویسی و طراحی کامل یک وب سایت آماده را برای شما از صفر تا صد انجام میدهند.

مولفه نگهداری، پشتیبانگیری میکند و اطلاعات را در میانمدت و بلندمدت تغییر نمیدهد و معمولاً از طریق ویژگیهای مدیریت سوابق حاصل میشود. تیم نردبان پیش از آغاز پروژه با برگزاری جلسات مشاوره و همفکری با شما، تلاش میکند به این مهم دست پیدا کند. استفاده از قالب پیش فرض وردپرس یا خرید قالب از سایت های معتبر ایرانی مانند ژاکت، راست چین و..

همیشه این سوال پیش میاد که چرا وردپرس ؟ سایت میهن وردپرس هم یکی از سایت های خوب آموزش وردپرس هستش که از سال 94 شروع کرده . یکی از مهمترین بخشها در یک رزومه برنامه نویس پی اچ پی (PHP)، بخش سوابق و تجربههای کاری است. در این بخش سعی میشود مراحل کلی طراحی پرتال صرف نظر از نوع آن به اختصار توضیح داده شود.