شفافیت را چه کسی درست کرد؟

بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور وقت آمریکا در زمان امضای برجام ، از حامیان آن بود و بعد از خروج دونالد ترامپ از این توافق ، او را سرزنش کرد. رئیسجمهور با بیان اینکه ما از حقوق ملت دفاع کردیم، افزود: هِی میگویند اینها فقط به برجام نگاه کردند، پارس جنوبی را چه کسی تکمیل کرد؟ بررسی تصاویر نشان می دهد که او حتما، عضوی از یک خانواده بسیار ثروتمند است و به نقاط مختلف دنیا سفر می کند و بر روی قایق های لوکس سوار می شود و مربیان بسیاری در خارج از کشور دارد. تونی بلینکن ۵۸ ساله، معاون سابق وزیر امور خارجه در زمان رئیس جمهور باراک اوباما بود و کار خود را در وزارت خارجه در زمان دولت کلینتون آغاز کرد. او از سال 1970 تا 1972 عضو این شورا بود و همزمان به وکالت ادامه داد. روحانی اظهار داشت: بار دیگر در دولت تدبیر و امید قطعنامهای دیگر تحت عنوان جهان عاری از خشونت و افراطیگری به تصویب مجمع عمومی سازمان ملل متحد رسید و در تاریخ ملل ثبت شد. الیزابت امینی تجربه هنر نمایی در تئاتر، تلویزیون و سینما را دارد.

بلینکن که اصالتی یهودی دارد در مدرسه دالتون درس خوانده است و پس از آن به پاریس رفته و بخشی از سالهای تحصیل خود را در آنجا گذرانده است. وی با اشاره به اینکه کسی که برای خدا قدم بردارد خداوند نیز او را کمک خواهد کرد، گفت: در زندگی شهید مدرس مسئله شجاعت این بزرگ مرد را شاهد بودیم که گفت خداوند در من دو چیز را قرار نداده یکی ترس و یکی طمع. پس از خصوصی سازی و توسعه مجدد برخی از اماکن غیر مسکونی، ساختمان هفت طبقه محله نوینسکی، شاهد حضور یک بانوی جوان کوتاه قد شد که محافظان روس، وی را ماریا ودلایمرونا می نامند. جایی که بارها شاهد حضور دختری بلوند با ماشین جیپ با اسکورت محافظان است. کزینههای پیشنهادی جو بایدن برای هدایت این ۱۵ وزارتخانه به شرح زیر است. مادر او کاترین فینگان بایدن و پدرش جوزف رابینت بایدن نام داشت. وقتی که آن ها به زیرزمین رسیدند، جوزف یک حوله ی آغشته به ماده ی بیهوش کننده ی اتر را جلوی دهان الیزابت گرفت و بعد از بیهوش شدن الیزابت او را به زنجیر به دیوار زیرزمین بست. حاصل ازدواج نیلیا و جو ، سه فرزند با نام های جوزف بایدن سوم ملقب به بو بایدن(متولد 3 فوریه 1969) ، رابرت هانتر بایدن(متولد 4 فوریه 1970) و نائومی کریستینا بایدن(متولد 8 نوامبر 1971) بود.

در دبیرستان عضو تیم فوتبال آمریکایی بود و در پستهای هافبک و واید رسیور بازی میکرد کودکی و دوران کالج او با دوره محبوبیت افرادی چون مارتین لوتر کینگ و جان اف. نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که چیزی در حدود سه چهارم جمهوری خواهان آمریکایی معتقدند که جو بایدن کشور نیست. جو بایدن به یاد دخترش نام یکی از نوه هایش را نائومی گذاشت. انتظار می رود که اعتبار گسترده او در زمینه سیاست خارجی پس از ۴ سال استراتژی کلنگی دولت ترامپ و تهاجم ملی گرایانه وی، به آرام شدن وضعیت سیاست خارجه آمریکا و جهان کمک کند. بلومبرگ آمریکا و ایندیپندنت در گزارشی درباره فعالیت های ناوالتی برای افشای رازهای رهبر کرملین، به بررسی اظهارات ناوالتی پرداخت. در این دوره از طریق آرمان های کلاسیک، گسترش قلمرو، پیروزی نیروی دریایی بر اسپانیا و توسعه های فرهنگی بزرگ ، غرور ملی برای مردم به وجود آمد. اگر به فضای مجازی باور داشته باشیم، ماریا وارونتسُوا – فاسن، دوستان بسیار زیاد و متنوعی دارد که نه او و نه دوستانش، علاقه ای به تبلیغات دولتی در خصوص موضوعاتی همچون “گی در اروپا”، “فاشیسم در اوکراین” و “دشمنان از ناتو” ندارند.

وی گفت: ما همچنین از طریق بانک هاست که سرمایه خارجی را جذب می کنیم و اگر بخواهیم کشور وضع زندگی و معیشت مردم درست بشود، فقر ریشه کن بشود و اقتصاد ما بعنوان یک قدرت بزرگ ملی ظهور پیدا کند یکی از راه های آن تقویت بانک هاست و گرفتن اعتبارات از بانک های مختلف است. مادرش ریشه ای ایرلندی داشت و والدین پدرش انگلیسی ، فرانسوی و ایرلندی تبار بودند. پس از مرگ پدرش در ششم فوریه 1952 به علت سرطان و در سن 56 سالگی، از آنجایی که جرج ششم دارای فرزند پسر نبود، بزرگترین دختر او یعنی الیزابت دوم به مقام ریاست دولت در پادشاهی متحد، کانادا، استرالیا، نیوزیلند، سیلان، پاکستان و آفریقای جنوبی رسید. احتمالاً آدیمو نیجریهایتبار که مشاور اقتصادی ارشد حوزه بینالمللی است، در سیاستهای تحریمی آمریکا نقش ویژهای خواهد داشت. پس از آنها، اساتید دانشگاه دولتی مسکو که یکی از مطرح ترین دانشگاه های روسیه و جهان است، در این خانه اقامت کردند. ضمن اينکه کسی نمی داند همسر سابق پوتين، ليوميلا، از زمان جداييشان در کجا زندگی می کند.