دیجیتال مارکتینگ چیست؟

چرا شرکت ها به اینستاگرام مارکتینگ نیاز دارند؟ در بازاریابی تلفنی، مفاهیمی چون تماس­های سرد که همچنان در دنیا و در کشور خودمان به وفور در حال انجام است، بازدهی خوبی وجود ندارد چرا که غالباً سعی می­شود به کسی که تا به حال ارتباطی با کسب و کار ما نداشته است، محصولی فروخته شود.

چه کسب و کارهایی به مشاوره دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند؟ در حال حاضر نیاز به احراز هویت در سایت نیست و روزانه میتوانید بدون احراز هویت تا 2 بیتکوین از سایت برداشت کنید. برای اینکه در هرکدام از بازاریابی ها موفق شوید باید ابزار های متناسب با هرکدام را به خوبی بشناسید و کاربرد آن را بلد باشید پس با بهترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ همراه باشید. جذب میکنند. بااینحال، شرکتهای بزرگ، برای هرکدام از این وظایف، شغلی جداگانه تعریف میکنند و معمولاً یک مدیر دیجیتال مارکتینگ، کار مدیریت و نظارت بر وظایف این کارشناسان را انجام میدهد. دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) به بازاریابی برای محصولات، خدمات و برند، از طریق ابزارهای آنلاین مانند وب سایت، ایمیل، اس ام اس، اپلیکیشن، شبکه های اجتماعی، تبلیغات آنلاین و سیستم مدیریت ارتباط با مشتری است.

اگر بخواهیم دیجیتال مارکتینگ را با بازاریابی سنتی مقایسه کنیم، در واقع برخلاف بازاریابی سنتی، در دیجیتال مارکتینگ مشتریان بیشترین اهمیت را دارند به همین منظور شرکت ها با استفاده از ابزارهای مختلف مانند وب سایت، ایمیل، موبایل، شبکه های اجتماعی سعی در تحلیل رفتار مشتری می کنند تا تبلیغات خود را در زمان مناسب و بر روی طیف وسیعی از کاربران منتشر نمایند تا در نتیجه بتوانند بهترین بازخورد را دریافت نمایند. پس از ورود به برداشت و واریز (Deposits Withdrawals) لیست ارزهایی که میتوانید به سایت وارد کنید (Deposit) نشان داده میشود. اگر روی 25 درصد کلیک کنید، 25 درصد از بیتکوین که در حساب موجود دارید به خرید ریپل اختصاص داده میشود و 75 درصد دیگر به همان صورت در حساب باقی میماند.

شرکت ها از طریق بازاریابی رسانه های اجتماعی به طیفی از کاربران، از جمله مشتریان فعلی و بالقوه، کارمندان فعلی و بالقوه، روزنامه نگاران، وبلاگ نویسان و عموم مردم توجه می کنند. معیاری است که در بازاریابی شبکه های اجتماعی استفاده می شود و نسبت تعداد مخاطبی که با محتوا تعامل داشته به کل مخاطبان (دنبال کننده) است. افراد بعنوان یک تبلیغ کننده ممکن است تبلیغات خود را در شبکه نمایشی و جستجوی گوگل به نمایش بگذارند، حتی ممکن است از توییتر، لینکدین، فیسبوک و حتی سایر شبکههای اجتماعی برای معرفی کسب و کار خود استفاده کنند. تولید محتوای عالی که خواسته های کاربران شما را تامین کند تاثیر بسزایی در رشد کسب و کار شما خواهد داشت.

از طرف دیگر به شما این امکان را می دهد تا با کمک این بستر محبوب که کاربران بسیار زیادی دارد، راحتتر کسب و کار خود را به رشد و توسعه برسانید. اما در مقابل، هیچ راه مطمئنی وجود ندارد که از طریق آن بفهمید آیا تبلیغ روزنامهای شما برای فروش، موثر بوده یا خیر و اگر موثر نبوده، علت عدم موفقیتش چیست.

معمولاً در انتها یا حتی اواسط این کلیپها، اینفلوئنسر به معرفی محصول یا شرکتی میپردازد. چراکه اینفلوئنسر مارکتر شما میتواند از برچسبها و هشتگهای زیادی در معرفی برند و محصولات کمپانی استفاده کند. اگر مخاطب جوان تری را که تمام وقت خود را روی تلفن های خود میگذرانند هدف قرار دادید، این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار است. ساتوشی هم به خاطر خودش و هم به خاطر بیت کوین تمام تلاشش را کرد تا ناشناس بماند. بسیاری از افراد ترجیح میدهند تا از عکاسان حرفهای برای این کار استفاده کنند. اگر دقیقا نمیدانید که باید در خصوص سئوی سایت خود چه کار انجام دهید ، حتما از یک متخصص کمک بگیرید.

مثلا با کلیک روی 100 درصد، به میزان کل بیتکوین که در حساب دارید، ریپل با قیمت بازار، یعنی قیمت آخرین معامله برای شما خرید میشود. در صورتی که قصد دارید قیمت خرید ریپل را غیر از قیمت بازار وارد کنید، به تب Limit وارد میشود و در آنجا خودتان باید قیمت موردنظرتان را بنویسید.

گفتنی است که ارز دیجیتال برتر بازار پس از آنکه در روزهای گذشته به زیر ۵۰,۰۰۰ دلار رسید، امروز از مرز ۵۱,۰۰۰ دلاری گذشته و اکنون در محدوده ۵۱,۴۰۰ دلاری معامله میشود. گاهی اوقات واریز یا برداشت برخی از ارزها به دلایلی مانند تغییرات در سایت، شلوغی شبکه و به هر دلیل دیگر مسدود میشود ولی معمولا بعد از مدتی باز خواهد شد، مگر اینکه در بخش اخبار سایت ذکر شده باشد که این ارز دیگر در binance قابل معامله نیست. ممکن است بپرسید چگونه چیزی خارج از سایت من میتواند بر رتبه من تأثیر بگذارد؟

این هزینهها ممکن است بسیار سنگین باشند، اما برای راهاندازی حساب خود فقط باید یک بار آن را بپردازید. پس از تایید شدن تراکنش در شبکه ارز و اضافه شدن موجودی به حسابتان، کل موجودی حساب و ارزش دلاری آنرا در بالای صفحه Deposits Withdrawals مشاهده خواهید نمود. برای جلوگیری از مسدودشدن حساب، در صورتی که مایل به خرید و فروش هستید بهتر است فقط با آیپی خارجی در آن فعالیت داشته باشید.