در حقیقت بودجه را دو سقفی دیدند

یکی از اولین چالش هایی که الیزابت با چهره داشت، ازدواج بود. خادم ملت ایران با نادرست خواندن برخی دسته بندی ها در بین هنرمندان گفت: بعد از انقلاب انتظار این بود و هست که یک فضای آرمانی و انقلابی و بدون محدودیت ایجاد شود. این نکته را باید در نظر داشته باشید که این بدون در نظر گرفتن کارانه و دریافتیهای دیگر بوده است. امام جمعه موقت تهران در ادامه خطبه خود تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را از مفاخری برشمرد که در پرونده جنبش دانشجویی وجود دارد. رادیو فردا از سوی کنگره آمریکا حمایت مالی میشود و یکی از تریبونهای قدیمی مخالفان نظام است. اگر چه احمدینژاد سابقه مصاحبه با رسانه های خارجی و حتی رسانههای فارسی زبان غربی همچون ایندیپندنت فارسی را هم داشته است، اما گفتوگوی اخیر وی با رسانه ای که رادیو فردا از زیر مجموعه های آن است و از دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی بوده و همچنین مواضع منفعلانه رئیس جمهور سابق، جای هیچ توجیهی را باقی نگذاشته است.

ساعت 24-مصاحبه اخیر احمدینژاد لازم بود تا دوباره او را به یاد ما بیاورد. من وفاداری را هم دوست دارم. طلیعه پیروزی در یمن هم آشکار است. به گزارش جام نیوز، در روزهای اخیر، گفت وگوی محمود احمدی نژاد با رسانه ضد ایرانی رادیو اروپای آزاد، واکنش های فراوانی را به دنبال داشته است. به هر حال محمود احمدینژاد است دیگر، پدیدهای که عالم سیاست ایران تا کنون نظیرش را ندیده بود. واکنش هاشمیطبا به مصاحبه احمدینژاد با رادیو فردا؛ ظاهرا اینجا برخی آزادترند! قصد کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰ را دارد یا کاندیدایی دارد که به جای خود راهی میدان کند؟ اما سرنوشت منصفتر از ادوارد ششم بود و سرانجام پس از کش و قوسهایی فراوان، لیدی الیزابت را به حق خود که همان فرمانروایی بر سرزمین انگلستان بود، رساند. رییس جمهور خاطرنشان کرد: آن وقتهایی که در مجلس بودیم مثلاً یک روز در هفته سهشنبهها وزرا میآمدند و ناهار را با هم میخوردیم و خیلی از مسایل در همان ناهار حل میشد و اکنون نیز می تواند اینگونه باشد .

امروز نسل جوان ما که در زمان انقلاب نبوده است، در دورهی جنگ تحمیلی نبوده است، امام را ندیده است، با همان انگیزه و با همان عزم و تصمیمی درس میخواند، کار میکند، زندگی میکند و نفس میکشد که جوان دوران انقلاب با آن عزم و تصمیم، انقلاب را به وجود آورد. او کماکان همان کسی است که به دوربین زل میزد و خلاف میگفت. فرارو- محمود احمدی نژاد اخیرا با رادیو اروپای آزاد یا همان رادیو فردا مصاحبهای جنجالی و بحث برانگیز داشته است. گفتوگوی احمدی نژاد با این رسانه حساسیت زیادی برانگیخت و بسیاری معتقدند که رییس جمهور پیشین نباید با رادیو فردا مصاحبه میکرد. احمدی نژاد وضعیت اقتصادی حاضر ایران را فاجعه بار توصیف کرده و مسبب این وضعیت را توافق اتمی دانسته است که به گمان او از چارچوب حقوقی روشنی بهره مند نبوده و در نتیجۀ این امر جمهوری اسلامی ایران، به گفتۀ احمدی نژاد، حتی نتوانست از تنها ثمرۀ این توافق یعنی لغو و تعلیق تحریم ها بهره مند شود. احمدي نژاد افرادي را براي حضور در کابينه اول خود انتخاب کرده بود که مجموعه سابقه وزارت آنها در دولتهاي جمهوري اسلامي ايران هشت سال بود.

ساعت 24 – محمود احمدی نژاد در گفتگوی اختصاصی با هفته نامۀ فرانسوی “اکسپرس” گفته است که قصد دارد در انتخابات آیندۀ ریاست جمهوری ایران شرکت کند. رویداد۲۴ یکی از مجریان با انتشار ویدئویی از احمدی نژاد در فضای مجازی نوشت: به نظر شما میتونیم آقای احمدی نژاد رو راضی کنیم کراوات بزنند برای مصاحبه؟ آیتالله رییسی تصریح کرد: روسیه از تمدن و فرهنگ ارزشمندی برخوردار است و ظرفیتهای بسیاری در دو کشور ایران و روسیه برای توسعه همکاریها وجود دارد. تا پیش از جنگ خونین جهانی دوم که با نبرد استالینگراد در سال ۱۹۴۳ میلادی، به پیروزی ارتش سرخ در برابر هجوم نازی ها منجر شد، خانه ای که امروزه دختر ارشد پوتین در آن زندگی می کند، متعلق به مسئولان کمیسیاریای خلق جمهوری روسیه بود که همگی توسط استالین تیرباران شدند. نماینده ساری: هر شب خانه یکی از فامیلها میخوابم! احمدینژاد، این روش را رمز پیروزی سیاستورزیاش انتخاب کرده و هر کاری میکند تا زمین و زمان را به هم بریزد و خود را به صدر اخبار و توجهات باز گرداند. پس اول اینکه توانستند مسئولین را نقد کنند و ما گفتیم آن فیلم را آزاد کنید که پخش شود. مثلا اینکه چرا کسی کاری به کار احمدینژاد ندارد؟