در ادامه، جوزف همان نامه را به پلیس داد

نگاهتان به برجام بود.» نمیدانم برجام چه نیشی به اینها زده است که نمیتوانند آن را تحمل کنند. البته جوزف به همه گفته بود که این سر و صداها از سیستم گرمایش گازی خانه که در زیرزمین قرار داشت می آید. هلمز بعدا در دادگاه گفت نیمی از این مبلغ یعنی 4.5 میلیارد دلار را به خود اختصاص داده است. زیویار افزود: ما در سفر رئیسجمهور حدود ۱۱۸ هزار نامه داشتیم که تحویل سامد داده شده که بیشتر از نیمی از این درخواستها در زمینه اشتغال است. محوریت سفر اقتصادی و تجاری است؛ سیاست ما نگاه متوازن است. بهادریجهرمی در پاسخ به سوالی درباره سفر آیتالله رئیسی به روسیه تصریح کرد: آقای رئیسجمهور به دعوت آقای پوتین سفری به مسکو خواهند داشت. بهادریجهرمی در پاسخ به سوالی درباره استرداد مجرمین مالی ایرانی ساکن کانادا و بازگشت اموال عمومی به کشور خاطر نشان کرد: در این زمینه یک همکاری مشترک میان دولت، قوه قضائیه و پلیس اینترپل نیروی انتظامی وجود دارد و همه برای استرداد مجرمین متواری مالی همراه و جدی هستند و اثر این را در ماههای اخیر با استرداد برخی مجرمان دانهدرشت به کشور ملاحظه کردهاید و مابقی تبهکاران و غارتگران اموال مردم و بیت المال نیز که به خارج از کشور فرار کردهاند، قانون در تعقیبشان است.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه کره جنوبی اعلام کرده که پولهای بلوکه شده ایران را آزاد میکند، تصریح کرد: آزادسازی بدهیهای انباشته شده کره جنوبی به ایران، ارتباطی به مذاکرات وین ندارد و کره جنوبی که تاکنون برخلاف مناسبات بین المللی، داراییهای جمهوری اسلامی ایران را بلوکه کرده است، باید مطابق موازین حقوقی در اسرع وقت نسبت به آزادسازی همه پول های ایران – و نه فقط بخشی از آنها – اقدام نماید. فکر میکنم کارزار فشار حداکثری و تحریمها علیه ایران تاثیر زیادی بر اقتصاد آنها داشت، اما آنها به میز مذاکره بازنگشتند و منتظر این بودند که ببینند ترامپ دوباره انتخاب میشود یا نه. تحلیلگر ارشد شبکه تندروی فاکس نیوز آمریکا ادامه داد دولت بایدن این گرایش را دارد که تمام اقداماتی را که دولت ترامپ انجام داده است، رد کند. آنروزهایی که به برخی از بازیگران سینمای بعد انقلاب، نشان درجه یک فرهنگ و هنر میدادید! امروزه شرکت­ ها با محیط ­هایی مواجه هستند که درجه بالایی از پویایی، تنش و عدم قابلیت پیش­ بینی را دارند. سخنگوی دولت همچنین درباره برنامه دولت برای بازگرداندن اعتماد مردم، خاطر نشان کرد: اصلیترین راهکار برای افزایش سرمایه اجتماعی و اعتماد مردم، کار برای مردم و عملکرد دولت است و همین موضوع است که اعتماد را ایجاد میکند یا خدای ناکرده اعتماد را از بین میبرد.

سخنگوی دولت اضافه کرد: البته ظاهراً عمده موارد خواسته شده ایافسی محقق شد اما متأسفانه مشکلات متعددی از گذشته باقیمانده و الان همه بخشهای دولت در کنار مدیران هر دو باشگاه و مسئولان فدراسیون در حل مسائل باقیمانده فعال و دغدغهمند و پایکار هستند و امیدواریم مدیران هر دو تیم و مسئولان فدراسیون فوتبال نیز با انجام وظایف و پیگیریهای خود بتوانند در جهت حل مشکل و حضور تیمهای پرطرفدار ما در لیگ قهرمانان آسیا قدم بردارند. ما اکنون در این مذاکرات در موضع بالاتری قرار نداریم. ظریف وزیر امور خارجه، علت عدم حضور مکرر در جلسات هیات دولت را مشغله زیادش در دستگاه دیپلماسی دانسته بود تا با تلاش های غیر قانونی دولت ترامپ مقابله کند. لذا ادعای استعفای مجدد ظریف، صحت ندارد و باید منتظر پست زنی های جدید وزیر امورخاجه باشیم. در پی آغاز مجدد مذاکرات برای لغو تحریمها، این سوال در اذهان ایجاد شده که در صورت امضای برجام چه تغییراتی در صنعت خودرو داخلی و قیمت ها در کارخانه و بازار به وجود خواهد آمد.

خبر خوب درباره احتمال ابتلای مجدد کرونا! باقری چهارشنبه شب پس از پایان جلسات با طرفهای مقابل، روند مذاکرات را مثبت ارزیابی کرد و به خبرنگاران گفت که گفتگوها خوب پیش میرود. رییس جمهوری با اشاره به اینکه شاید با صرفه ترین کار در گذشته این بود که به بافت فرسوده توجه بیشتر می شد گفت: تامین مسکن در داخل شهر یا اطرف آن با مسکن مهر در بیابان فرق دارد. روحانی گفت: ما از مردم می خواهیم که زندگیشان را بیشتر با بیمه نزدیک کنند. سخنگوی دولت عنوان کرد: این در حالی است که ما در سالیان گذشته شاهد یک سیکل معیوب بودیم؛ حقوقها براساس منابع غیر پایدار 20 درصد بالا میرفت و بعد با استقراض از بانک مرکزی و رشد نقدینگی و تورم، بیشتر از آن به هزینههای مردم اضافه میشد؛ این روش هیچ نتیجهای جز افزایش فاصله طبقاتی نداشت؛ کما اینکه در هشت سال گذشته ضریب جینی از مرز 40 واحد عبور کرده است. پلیس بین الملل ایران در دیدارهایی که با طرف کانادایی داشته این موضوع را خواستار شده ولی طرف کانادایی در این زمینه هیچ ارادهای برای همکاری از خود نشان نداده است.