جو بایدن کیست؟

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیتالله سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در خطبههای عبادی- سیاسی نماز جمعه این هفته تهران، با اشاره به سبک زندگی قرآنی و با استناد به آیاتی از سوره حشر اظهار داشت: بر اساس این آیات، باید برای خدا حریم نگه دارید و ببینید برای فردای ابدیتان چه پیش فرستادید. ۱- ماجرای ملاقات آقای خاتمی با جرج سوروس (سرمایهدار صهیونیست آمریکایی و پشتیبان و تامینکننده مالی فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸) را نگارنده بر اساس شواهد و اسناد غیرقابلانکار مطرح کرده بودم و آقای خاتمی برای رد گم کردن از اینجانب شکایت کرده است ولی از آنجا که از اسنادی که در اختیار داریم با خبر است جرأت پیگیری شکایت خود را نداشته و هنوز هم ندارد. ۵- اکنون این سؤال از آقای خاتمی در میان است که مگر بین شما و جرج سوروس چه موضوعات و مسائلی رد و بدل شده است که از افشای آن نگرانید تا آنجا که ترجیح میدهید اصل ملاقات را انکار کنید؟

آقای ظریف تاکنون در اینباره سکوت کردهاند و با شناختی که نگارنده از آقای ظریف دارم تصور میکنم که ایشان نخواسته است با انکار این ملاقات مرتکب دروغ شده باشد. اگر طرح این ملاقات از جانب نگارنده بوده است -که بوده است- باید انکار آن نیز از سوی اینجانب صورت گرفته باشد و حال آنکه بنده بیش از یک زونکن از اسنادی در اختیار دارم که در انجام این ملاقات کمترین تردیدی باقی نمیگذارد. جرج سوروس یک کلانسرمایهدار صهیونیست است که به تامینکننده منابع مالی کودتاهای رنگی در کشورهای مخالف آمریکا شهرت دارد و خود او نه فقط این واقعیت تلخ و استکباری را انکار نمیکند، بلکه با افتخار نیز از آن یاد میکند. ضمناً علاوهبر اسناد فراوانی که از این ملاقات حکایت میکند، کیان تاجبخش که از جانب جرج سوروس برای تسهیل فتنه ۸۸ انتخاب شده و در ایران حضور داشت نیز بعد از بازداشت در مصاحبه تلویزیونی خود به این ملاقات اعتراف کرده است. اما، اکنون اعلام میکنیم که آقای ظریف نیز که در آن هنگام نماینده ایران در سازمان ملل بود، در ملاقات آقای خاتمی با جرج سوروس حضور داشته است. در رابطه با سخنان مقامات اسرائیلی از یکسو شاهد بودیم که یائیر لاپید، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه با اشاره به تماس تلفنی چهارشنبه شب با همتای آمریکاییاش گفت که در گفتوگو با آنتونی بلینکن درخواست کرده که جامعه بینالملل به فشارها بر ایران ادامه دهد و از سوی دیگر ژنرال آهارون حالیوا، فرمانده سازمان اطلاعات نظامی ارتش اسرائیل به سیاستمداران کشورش گفته است که دستیابی به یک توافق هستهای با ایران، برای اسرائیل بهتر از شکست مذاکرات وین است.

رئیس دستگاه دیپلماسی تصریح کرد: جمهوری اسلامی در زمان مذاکرات خود را برای شرایط مختلف آماده کرده بود و در برجام هم کاملاً پیشبینی شده که اگر جمهوری اسلامی نتواند از منافع اقتصادی برجام بهرهمند شود چه اقداماتی را انجام خواهد داد و ضمناً با توجه به آنچه که در برجام در حوزه تحقیق و توسعه دیده شده و اقداماتی که ایران برای تحقیق و توسعه توان هستهای خود در حوزه صلحآمیز ادامه داده، این واقعیت وجود دارد که اگر آمریکا این اشتباه را مرتکب شود که بخواهد از برجام خارج شود، حتماً این اشتباه دردناکی برای آمریکاییها خواهد بود. وضع غذا در مجموع بد نیست و بقیه امکانات رفاهی پادگان هم اگر چه با هتل قابل مقایسه نیستند ولی قابل تحمل اند.» 2. علاوه بر سختی جدایی از خانواده و سفر طولانی به شهر یزد، سختی های دیگری نیز در همان ابتدا همگان را درگیر خواهد کرد. ظریف با اشاره به اجلاس کمیسیون مشترک در وین که امروز برگزار شد، خاطرنشان کرد: ایران بر ضرورت اجرای کامل برجام و توقف نقضهای برجام توسط آمریکا تأکید دارد.

ولادیمیر در مورد این فیلم می گوید: «برای من بسیار تعجب آور است که چطور یک شخص به تنهایی می تواند به درجه ای از موفقیت برسد، که حتی یک ارتش کامل و مجهز از رسیدن به آن عاجز بماند». چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۷۷۲۶۴۰۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است. او افزود: «پس از گفتوگویی که آقای مرعشی با روزنامه شرق داشت، من با سایت خبر سراسری گفتوگویی داشتم و به حرفهای آقای مرعشی واکنش نشان دادم که متعاقب آن آقای مرعشی به من زنگ زد و گفت که من علیه آقای خاتمی چیزی نگفتم که شما اینگونه به من حمله کردید. هم اکنون در مجله آنلاین فارسی ها با عنوان بازیگر نقش الیزابت در پایتخت در خدمت شما کاربران گرامی هستیم .