ترامپ دجال است؟

در سال نخست ریاست جمهوری ترامپ دریافتیم که اتکای او به احداث دیوار در مرز امریکا و ممنوعیت سفر مسلمانان سنگ بنای یک سیاست شکست خورده در عرصه امنیت ملی بوده است.

آنچه در اینجا میگویم، مربوط به زندگی شخصی من است و نمیخواهم به مسائل سیاسی و کارهایی که در این زمینه انجام گرفته است بپردازم. ایرانیان زیادی به دنبال یافتن راهی برای رفتن به انگلیس هستند بنابراین؛ ما برآن شدیم تا با هدف رفاه حال شما هموطنان گرامی و به منظور ارائه خدمات بهتر در زمینه وقت سفارت انگلیس در تهران، وقت فوری سفارت انگلیس و همینطور پیکاپ پاسپورت توضیحاتی ارائه کنیم.

چنان که پیشتر گفتم، هر دیپلمات یا کارمند سفارت برای سفر به خارج یا حتی رفتن به شهرهای دیگر عراق میبایست از وزارت امور خارجه عراق مجوز بگیرد. فوراً با تلگرام رمز موضوع را به وزارت امور خارجه اطلاع دادم ولی تأکید کردم که تا حصول اطمینان از درست بودن خبر، از هرگونه عمل متقابل خودداری شود. گفت آشکار. چون میدانستم اگر موضوع مهمی باشد به صورت رمز خواهد بود، گفتم بعداً آن را خواهم دید.

گفت کسی نیست. گفتم شماره تلفن خانههایشان را بده. گفت اجازه ندارم. گفتم پس خودت با هر کس از قدیمیها که میشناسی تماس بگیر و بگو فوراً به سفارت تلفن بزند. بایدن به عنوان یک شهروند یا حتی یک مدیر یا سیاستمدار میان رده میتوانست همچنان موفق باشد، اما ریاست جمهوری آمریکا بیشترین حد انرژی را از او میگیرد و بایدن ۷۸ ساله را هر روز به چالش میکشد.

پس از آن، با توجه به اوضاع آشفته وزارت امور خارجه تقریباً هر هفته با تلگرام از اداره تشریفات و اداره اول سیاسی میخواستیم تا تعیین تکلیف ما، به اعضای سفارت عراق اجازه خروج از ایران ندهند. در کنار آن، عراقیها که برای جنگ زمینهچینی میکردند، لحظهای از سمپاشی و دروغبافی درباره ایران نزد نهادهای منطقهای و بینالمللی و دور کردن دیگر کشورها از ایران دست نمیکشیدند.

احساسات ضد بایدن در میان جمهوریخواهان غالب است؛ ۸۷ درصد از رایدهندگان جمهوریخواه معتقدند بایدن باید راه را برای فرد دیگری باز کند، در مقایسه با آن، تنها هشت درصد امیدوارند که او دوباره نامزد انتخابات شود. مرا به اتاق دیگری که تخت داشت بردند و آمپول مسکن تزریق کردند. از این رو، میتوان استنباط کرد که ایران و آمریکا در حال حاضر میکوشند با ابزار دیپلماسی فشار و تهدید (coercive diplomacy) دیگری را وادار به برداشتن گام نخست کنند و درصورت عدم تمایل و آمادگی هیچ یک از طرفین، حداقل از این بازی جوجه و دوئل برجامی برای خواندن نیات آشکار و پنهان یکدیگر و آگاهی از امتیازاتی که طرف مقابل حاضر است برای تنشزدایی و ایجاد فضای مذاکره پیش از پیوستن به برجام به دیگری اعطا کند، بهره ببرند.

اما تنها مشکلی که برای هموطنان در حال حاضر وجود دارد این است که همچنان مرزهای هوایی و زمینی میان ایران و این کشورها باز نشده است و در نتیجه تا روز بازگشایی می بایست صبور ماند. در داخل نیز برنامه دولت و مطبوعات و رادیو تلویزیون عراق از صبح تا شب چیزی نبود جز رجزخوانی، وارونهنمایی واقعیتهای تاریخی و کنونی و در یک کلام، پراکندن تخم ایرانستیزی بویژه در میان جوانان و نوجوانان.

ساختمان سفارت میلرزید و در تاریکی مطلق چنان گرد و خاکی از زیر در به داخل اتاق میآمد که نفس کشیدن را دشوار میکرد. مدارک لازم دیگر در صفحه افراد زیر سن قانونی قید شدهاند. چند تن از همکاران را دیدم که سراسمیه و بعضی با پای برهنه و شمعی در دست از اتاقهایشان بیرون آمدهاند. بنا بر گفته کارل، میلر با اهداف متعادل، «نه به کودتای نظامی، نه به جنگهای بزرگ و نه به حضور نظامیان در خیابانها» روی کار آمد و در واقع نگرانیهایی را که اسپر قبل از اخراج شدن داشت، منعکس میکرد.

به گزارش اسپوتنیک، خبرگزاری تلگراف به نقل از نتایج تحقیقات Gallup موسسه نظرات اجتماعی آمریکا نوشت: محبوبیت رئیس جمهور آمریکا جو بایدن طی نه ماه اول در مقام ریاست جمهوری کاهش شدیدتری نسبت به سایر رهبران آمریکا از زمان جنگ جهانی دوم داشته است. او در سال 2016 مجددا وارد انتخابات شد و با شکست دادن رقیب خود هیلاری کلینتون به عنوان ثروتمند ترین و مسن ترین رییس جمهور آمریکا شناخته شد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز گفت، از زمانی که در انتخابات پیروز شده تلاش کرده تا هرچه کمتر گزارشهای اطلاعاتی دریافت کند. این نتیجه گمانه زنیهای مردمی است که تلاش کردهاند اثبات کنند که ترامپ در واقع همان شیطانی است که برای ویران کردن کردن زمین آمده است. ترامپ، متولد و بزرگشدهٔ بخش کویینز نیویورک است. محمدجواد حاج علی اکبری (متولد 1964 – 57 ساله) کاندیدای احتمالی روحانی برای پست وزارت آموزش یا فرهنگ است.

دولتهای دیگر جهان با خود میگویند چرا باید سیاست هایشان را با آمریکا تطبیق دهند در حالی که ممکن است رئیس جمهوری بعدی کاملا عکس جهت فعلی حرکت کند؟ جهت ارائه درخواست روادید، لطفاً در زمان وقت تعیین شده شخصاً نزد شرکت خدماتی ویزامتریک حضور یابید. جوزف بایدن در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات برای تعیین نامزد این حزب برای انتخابات ریاستجمهوری ۲۰۲۰ شرکت کرد. محیطهایی که خواستار ارضاي تقاضاهای فنی و اقتصادی هستند و این ویژگی بر محیط غالب است، به دولتها به خاطر عرضهي کارآمد و اثربخش کالاها و خدمات عمومی پاداش میدهند؛ یعنی دولت را همراهی میکنند (شهروندان در انتخابات شرکت میکنند، مالیاتها و عوارض را پرداخت میکنند، قوانین و مقررات را رعایت میکنند).

معمولاً در ۲۴ یا حداکثر ۴۸ ساعت پاسخ یادداشت را میدادند ولی یک هفته گذشت و پاسخی نیامد. دکتر اعتصام پاسخ داد خیالت راحت باشد. دکتر حسن اعتصام مدیرکل اروپا و آمریکا پشت خط بود. آیا می توانید بدون اخذ وقت دکتر به مطب مراجعه کنید؟ ساختمان سفارت را محاصره کرده بودند و به کسی اجازه رفتوآمد نمیدادند.

برداشت جامعه اینگونه است که دولت سیزدهم در ارزیابی کاندیداهای هیأت وزیران و دولت طبیعتاً در بررسی کاندیداها، زنهای فرهیخته و دانش آموخته و زنان مدیر و مدبر را مدنظر قرار خواهند گرفت. کار از این حرفها گذشته است. تشكر از همه هموطن عزيز كه نظرية خو ب دادند ما یک معلومات دقیق برای کسهای که گفتن زلمی رسول داکتر قلب است اراء مکنیم ما خوب این شخص را میشناسم این قلب نبود بلکه داکتر گرده است یک آدم بسیار خام ونژاد پرست اگر درباره قضایای روز پرسان کنید کدام دیدگاه مثبت و قناعت پزیر هیچ ندارد شما قضاوت کنید که باز در وزارت چه خواهد کرد.

پدربزرگ و مادر بزرگ پدری ترامپ مهاجرینی آلمانی آمریکایی بودند؛ پدر بزرگ او، فریدریش درومپف، رستوران داری موفق در دوره مهاجرت وسیع به کلوندایک بود که اسم خود را انگلیسی سازی کرده بود. جالب است که دروغ ها گستره فراوانی را شامل می شدند؛ از میزان ثروت شخصی گرفته تا مبالغی که وی به سایرین برای انجام کاری خاص پرداخت نموده بود. به این نتیجه رسیدیم که هواپیمای ایرانی بغداد را بمباران میکنند.

این سند را یکی از شیعیان هوادار ایران به همکار ما رسانده بود. دهه ای که به معنای واقعی کلمه، آینده ما را ترسیم خواهد کرد. آن جلسه به دلیل انتشار فیلم چانهزنی سعید مرتضوی با فاضل لاریجانی توسط احمدینژاد به حاشیه کشیده شد و «یکشنبه سیاه» لقب گرفت.

پس از ناکامی دونالد ترامپ در محرمانه نگه داشتن اسناد مربوط به حمله مرگبار ششم ژانویه به کنگره، «مارک میدوز» رئیس سابق کارکنان کاخ سفید مجبور شد پاورپوینتی را که طرح کودتای ترامپ در آن ذکر شده، به کمیته منتخب مجلس نمایندگان آمریکا که در مورد این حادثه تحقیق میکند، ارائه کند. ماجرا را تعریف کردم. امیدواریم که بتوانیم اوضاع را سرو سامان دهیم و روند فروپاشی کنونی در لبنان را متوقف کنیم.

به تهران تلگراف زدم که خبر درست بوده و به نظر میرسد ما را به عنوان ضامن سلامت کارمندان سفارت عراق در تهران، گروگان گرفتهاند. آنها ما را در بغداد گروگان گرفتهاند و شما هم باید اکیداً از خروج کارمندان سفارت عراق از ایران جلوگیری کنید. بسیاری از آنها به دیلی میل گفتند که ترجیح میدهند اگر که ترامپ دوباره نامزد ریاست جمهوری شود به او رای دهند.

  • لیست گردش حساب بانکی سه ماه اخیر
  • عکس یا کپی صفحه اول پاسپورت
  • بسم الله محمدی وزیر دفاع ملی
  • عکس 4*3

کسانی که به کنگره حمله کردند، توریست نبودند. متقاضیان ویزای شنگن، توجه داشته باشند که مدت اعتبار فرم گارانتی فرستاده شده از نروژ (دعوت کننده) 6 ماه از تاریخ صدور میباشد. سرپرست اداره اول سیاسی که طبق ضوابط،حق امضا کردن تلگرام نداشت، نوشته بود: «امروز صبح کاردار عراق به وزارت امور خارجه آمد و برای خود و همه اعضای سفارت عراق و خانوادههایشان درخواست ویزای خروج کرد که با آن موافقت شد.