ترامپ از هوادارانش خواست به پا خیزند

الیزابت روهم علاوهبر فیلم کلاهبرداری آمریکایی، سال 1394 در 42 سالگی در فیلم جوی نیز بازی کرده است. لری کینگ، مجری و خبرنگار مشهور آمریکایی، صبح دیروز و در سن ۸۷ سالگی در بیمارستانی در لسآنجلس درگذشت. لری کینگ، مجری شناختهشده برنامههای تلویزیونی سیانان، صبح دیروز بیست و سوم ژانویه ۲۰۲۱ درگذشت. بسیاری از خبرنگاران و روزنامهنگاران او را تاثیرگذارترین مجری تاریخ تلویزیون میدانند و البته که شهرت او بهعنوان مجری و خبرنگاری که سالها در برنامههای تلویزیونی حضور پیدا کرده حتی از بسیاری از بازیگران و کارگردانان هالیوودی هم بیشتر بود. او اگر بهترین مجری تلویزیونی در ایالات متحده نباشد، میتواند جایگاه قابل قبولی در لیست بهترینها به خود اختصاص دهد. در شرایط کنونی نیز این نقش قطر بیش از پیش مورد توجه ایالات متحده در چارچوب راهبرد تدریجی خروج از خاورمیانه و فعال کردن مذاکرات تنش زدایی میان قدرتهای متعارض قرار دارد. او همیشه خواسته در صدر اخبار باشد و برای تحقق این هدف هم هر کاری که لازم بوده، کرده است؛ بیش از همه نامهنگاری. این بار، اما کمی فرق دارد به خصوص که چیزی تا انتخابات ریاست جمهوری باقی نمانده و با توجه به میل برگشت به قدرت که در هر اقدام وی، عیان است میتوان این کار را هم پوپولیستی و برای جلب نظر مردم دانست.دست روی مساله حساسی هم گذاشته است؛ جنگ.

این روزهای او را ببیند. مسالهای که با توجه به وضعیت فعلی منطقه در روزهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما مخالفان سیاستهای ترامپ و یا حتی بازندگان رقابت انتخاباتی مانعگذاری در مسیر وی را آغاز کردند که مسئله دخالت روسیه در انتخابات آمریکا و اخراج گسترده دیپلماتهای روسی توسط اوباما در آخرین روزهای ریاست جمهوری خود، شروع ماجرایی بود که تیم ترامپ را وادار میکرد عملهای سیاسی خود را از حالت “صراحت” و “آشکار بودن” بیندازد. وی برای دستیابی به قدرت مطلق روسیه نقش های متفاوتی را ایفا کرده است از جاسوسی و شرکت در حملات مسلحانه گرفته تا حضور در بازار فروش نفت و البته مبادرت به ورزشی به نام جودو! در بازار خودرو هم برخی انواع مدل های پرتیراژ کاهش قابل توجه قیمت را تجربه کردند. این سخنان احمدینژاد موجب شد دشمنان حزبالله برای او کف زدند و در فضای مجازی با گستردگی از این سخنان استقبال کردند. این دو در طول سالها با هم ارتباط برقرار کردند و سرانجام عاشق یکدیگر شدند. جدای از این ها، تاسیسات اتمی ایران در این کشور پراکنده هستند و قویا نیز محافظت میشوند.

شایعهای در شبکههای اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه قوانین و سیاستگذاریهای غیرمنطقی باعث فشار به مدیران این رسانه شده و به همین دلیل مصاحبه با رئیس جمهور پیشین ایران در سایت باشگاه خبرنگاران منتشر نشد. آزادیهای مشروع را، هر چند با وضع قوانین و مقررات، سلب کند. الیزابت به سرعت یک شورای انفصال را تشکیل داد، هر چند کوچکتر از مری بود و تعدادی از مشاوران کلیدی را ارتقا داد: یکی، ویلیام سیسیل (بعد لرد بورللی)، در تاریخ 17 نوامبر منصوب شد و برای 40 سال باقی ماند. او بهتر از هر سیاستمداری در ایران، رسانه و دیده شدن را درک کرده است. اینجا هم طرف قضیه اگرچه حکومت ظالم طاغوت و حکومت پهلوی بود، اما آمریکائیها پشت سر این حکومت قرار داشتند؛ آنها بودند که آن را تقویت میکردند و به وسیلهی او بر همهی امور کشور ما مسلط شده بودند. فرمانده نیروی هوای فضای سپاه گفت: عین جمله حاج قاسم این بود که گفت: آقای روحانی! برخی جریانها اخیرا میگویند حاج قاسم موافق برجام بود. ظریف اخیرا با مقامات پاکستانی ها صحبت کرده بود. او حدود دوهفته پیش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده بود.

او معتقد است که انتخابات ۱۴۰۰ مردهای است که به هیچ وجه زنده نمیشود. به گزارش اقتصادآنلاین روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: احمدینژاد در مصاحبه با شبکه «الجدید» لبنان که ضدحزبالله است گفت: مسائل سوریه باید مطابق خواست مردم سوریه پیش برود نه دخالت ایران، حزبالله و دیگر نیروهای نیابتی خارجی. ترامپ که با سخنان جنجالی خود بارها طرفدارانش را به شورش تحریک کرده است، گفت: «این (اقدام بایدن) بیحرمتی است و ملت “آمریکا را بار دیگر بزرگ میکنیم” (طرفداران ترامپ) باید به پاخیزند و قیام کنند و با این گستاخی فاحش دولت فدرال مخالفت کنند». به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بهمن ماه گذشته باشگاه خبرنگاران جوان مصاحبهای با محمود احمدی نژاد رئیس جمهور پیشین کشور ترتیب داد که قرار بود این مصاحبه به همراه گفتوگوهایی با دیگر شخصیتهای سیاسی، سال آینده در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ منتشر شود. آفتابنیوز : وی در مصاحبه با شبکه «الجدید» لبنان که ضدحزبالله است گفت: مسائل سوریه باید مطابق خواست مردم سوریه پیش برود نه دخالت ایران، حزبالله و دیگر نیروهای نیابتی خارجی.