بیوگرافی و عکس های الیزابت امینی بازیگر سینما و تلویزیون

الیزابت در سخنرانی او، بخشی از مبارزات انتخاباتی خود به خوبی شکل گرفته بود تا تصویر او را شکل دهد و قدرت خود را حفظ کند. هنگامی که پاپ الیزلبت را نامشروع خواند(1570م)و پیروان او را از حمایت و اطاعتش منع کرد چندین توطئه علیه او صورت گرفت که همگی نیز با کمک وزرا با شکست مواجه شدند.در ارتباطات خارجی محتاط عمل می کرد وبا دو ابر قدرت ان زمان(فرانسه و اسپانیا)در روابطش تعادل را بر قرار می کرد در سال 1580 که جنگ با اسپانیا اجتاب ناپذیر شده بود الیزابت با به حرکت در اوردن نیروی دریایی قدرتمندش و شکست اسپانیا یکی از بزرگترین پیروزی های انگلستان در طول تاریخ را ثبت کرد.دوران سلطنت الیزابت به عصر الیزابت مشهور بود و او از پیشگامان تاتر و موسیقی حمایت می کرد.در اواخر سلطنتش یک سری از مشکلات سیاسی نظامی و اقتصادی از محبوبیت او کاست.الیزابت پادشاهی مقتدر بود اما این مورد درباره ماری اسکاتلند نیز صدق می کرد اما الیزابت او را دستگیر و او را اعدام کرد در دوران 44 ساله الیزابت انگلستان ثبات یافت و به یک کشور مقتدر تبدیل شد.

او که از شرکت در مراسم تحویل قدرت به جو بایدن امتناع کرد، روز تأیید آرای ایالات مختلف در کنگره در جمع بزرگی از هوادارانش ادعاهای خود را تکرار کرد که در نتیجه این سخنرانی تحریکآمیز، هواداران ترامپ در آن روز به سمت ساختمان کنگره راهپیمایی کردند و سپس به داخل این ساختمان حملهور شدند و چند نفر نیز در این حادثه کشته شدند. شرکت او موسوم به eTinium آنقدر در کار خود موفق بود که چندین مرتبه بعنوان سخنران به کنفرانسهای صنعتی جهان دعوت شد. او در سال 2012 به عضویت هیئت امناء سازمان خصوصی “خانه آزادی” در آمد. عامری در سال 1974، در حالیکه 17 سال سن داشت وارد آمریکا شد. خبرگزاری روسی «اسپوتنیک» در این خصوص گزارش کرد، بایدن و «کامالا هریس» معاون رئیسجمهور آمریکا قرار است صبح امروز به وقت ایالات متحده در سالروز حمله طرفداران ترامپ به کنگره آمریکا در کنگره سخنرانی کنند. وی در پایان گفت: «میان آنها (نتانیاهو و بایدن) دوستیای نبود چراکه اگر این دوستی وجود داشت، با ایران توافق امضاء نمیکردند. اگر به توافق هستهای بازگردند، اسرائیل بسیار در خطر خواهد بود! در دولت دوازدهم که بحث آب و برق پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری بسیار جدیتر شد، مردم از خاموشیهای بسیار و بیآبی رنج میبرند تا جایی که سازمان بازرسی و رئیسجمهور منتخب هم به این مساله ورود کردند برای همین انتظار این است که رئیس دولت جدید فردی را در این وزارتخانه بگذارد که بتواند از پس مشکلات ریز و درشت کشور در این زمینه بربیاد.

مجلس سنا نیز به دلیل فعالیتهای وی دوره نمایندگی وی در سازمان ملل را تا 26 می 2006 تمدید کرد. مجلس سنا در روز 13 مارس 2008 صلاحیت وی را تایید کرد. او لیسانس ادبیات فرانسه خود را از دانشگاه سوربن دریافت کرده است. در دانشگاه استنفورد موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارتباطات و ادبیات فرانسه و سپس کارشناسی ارشد ارتباطات گردید. عامری، به زبانهای انگلیسی و فرانسه تسلط کامل داشته و با اسپانیایی نیز آشنایی دارد. او با تسلط بر تکنولوژی نوین و طرح دولت اینترنتی در زمینه اصلاح سیستم مدیریتی سازمان ملل و شکلگیری شواری حقوق بشر موفقیت بسیاری را کسب کرد. پرچم حقوق بشر را کسانی به دست گرفتهاند که خودشان بزرگترین ناقض حقوق بشرند! نقض حقوق بشر در آمریکا و بهوسیلهی آمریکاییها در دنیا از همهی کشورها بیشتر است؛ اما مردم دنیا و همچنین ملت ایران و دولت ایران و نظام اسلامی را به نقض حقوق بشر متهم میکنند! اقتصاد ۲۴- اوجی سفرش به روسیه را یکی از پربارترین سفرهای خود اعلام کرد و افزود: تاکنون دیدارهای خوبی با وزیر انرژی و معاون نخست وزیر روسیه انجام شد و بیشتر از آن چیزی که انتظار داشتیم توافقات مهم به دست آمد.

وی با بیان اینکه تا کنون پنجاه کشور متعهد شدند به سمت استفاده از بمب اتمی نروند افزود: از دولت انگلیس میخواهیم مسئولانه رفتار کند و قوانین بین المللی را بیش از این زیر پا نگذارد و به جای توسعه و نوسازی سلاحهای هستهای آنها را نابود کند. ۳ – دیدار دو رئیس جمهور تحت پروتکلهای شدید کرونایی و با فاصلهای که سلامتی طرفین را تضمین کند برگزار شد. وزیر خارجه اظهار داشت: دو شهید بزرگوار ما شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس نماد مقاومت در این دو کشور هستند و از هر جهت ایران و عراق به هم پیوستهاند. وی به عنوان فرزند دوم خانواده، سه خواهر و دو برادر دارد. رقابت وی با وو زمانی به چالش بزرگ کشیده شد که بحث تجاوز جنسی وو در دوران دانشگاه به یکی از همکلاسیهایش، در رسانهها مطرح شد. اما قصه به اینجا ختم نشد؛ این وو بود که در سال 2011 که فضاحت تعرض جنسی وی به یکی از دختران کمپین تبلیغاتیاش علنی شد، مجبور به استعفا گردید. بدین ترتیب در سال 1989، نام فامیلی “عامری” را به خود گرفت و رسما شهروند آمریکا شد. در زمان رئیس جمهور فعلی آمریکا در شمال افغانستان -آن وقتی که افغانستان را اشغال میکردند- غیر از بمبهایی که بر سر مردم ریختند و فجایعی که در شهرها ایجاد کردند، در یک زندان جمع کثیری زندانی را به رگبار بستند و قتل عام کردند؛ خبرش هم در دنیا پیچید، منتها امپراتوریهای خبری نمیگذارند این خبرها بماند و در ذهن مردم جایگزین شود؛ فوراً خبر را جمع میکنند.