بیش از ۱۰۰ دوره آموزش رایگان دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات در شبکههای اجتماعی مانند اینستاگرام به دو حالت تقسیم میشود، تبلیغاتی که افراد مشهور و پیجها انجام میدهند و تبلیغاتی که پلتفرم اینستاگرام به صورت پروموشن انجام میدهد. بسیاری از تریدر های مبتدی به دلیل انجام اشتباهات ساده، سرمایه خود را از دست میدهند. منتظر نمانید تا چند روز قبل از تعطیلات فعالیت خود را آغاز کنید. وقتی نوبت به انتخاب می رسد، معمولا این سوال پرسیده میشود که: چرا می خواهید از بازاریابی دیجیتال استفاده کنید و با تلاش های بازاریابی خود سعی در رسیدن به چه کسی(مشتری هدف) را دارید؟ در ادامه یک نمونه از پست اینفلوئنسرها را مشاهده میکنید.

داشتن وبسایت از سال های اخیر به یک ضرورت برای هر کسب و کاری تبدیل شده است. همانطور که میدانید توییتر عملا تبدیل به بهترین پلتفرم برای پشتیبانی از مشتریان شده است. وبسایت خبری بلومبرگ گزارش داد ارزش اموال چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، حدود ۹۶ میلیارد دلار است و این رقم او را به ثروتمندترین فرد در حوزه ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است. انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای بهینه سازی وب سایت و محتوای شما برای سئو و اطمینان از اینکه مردم می توانند کسب و کار شما را از طریق موتورهای جستجو پیدا کنند، بسیار مهم است.

مناسبتهایی مانند عید نوروز زمان بسیار خوبی برای فروش محصول و خدماتتان است. چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟ حضور دائم در اینستاگرام یکی از مهم ترین ابزارهای جذب مخاطب است. برای اینکه بدانید استراتژی بازاریابی شما کار میکند، باید دریابید که چه تعداد مشتری جذب میکند و در نهایت چه میزان درآمد دارد. بهتر است آموزشگاهی را برای یادگیری دیجیتالمارکتینگ انتخاب کنید که علاوه بر حضور بهترین استاد دیجیتال مارکتینگ تهران به شما مدرک معتبر ارائه دهد تا بتوانید با گذراندن این دوره به سرعت وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید. با توجه به اینکه هم اکنون همه از اهمیت مطالب آگاه هستند، پستهای وبلاگ، فیلمها و هر چیز دیگری را میبینند و میسازند، فضای بسیار نامرتبی است که جلب توجه را دشوار میکند.

فرا رسیدن عید نوروز و مناسبتهای این چنینی فرصت بسیار خوبی برای این کار است. بنابراین اگر در کسب و کار شما تیم مجزایی تحت عنوان پشتیبانی از مشتریان وجود ندارد، بهتر است در این دوره از چند نفر کمک بگیرید تا مرتبا به سوالات را رصد کرده و به آنها پاسخ دهند.

تعداد بسیار زیادی شبکه اجتماعی وجود دارد ، اما نیاز نیست که همه را استفاده نمایید. در پلتفرم یکتانت شما می­توانید حتی با قیمت 50 تومان به ازای هر کلیک یا حتی روزانه 10000 تومان کمپین خود را طراحی و اجرا کنید که این هزینه نسبت به کانال­های آفلاین بسیار پربازده­تر و کم­هزینه­تر است.

باید تحلیلگر گوگل آنها را تأیید کنید و مطمئن شوید که فالورهای آنها واقعی و قانونی هستند، نه جعلی. پس هرچه زودتر با تولید پستهای مرتبط با فالوورهایتان آگاهی بدهید که چه آفرهایی در اختیار آنها قرار خواهید داد و سپس پستهای مرتبط را با برنامه ریزی مشخص منتشر کنید تا بتوانید مدیریت اینستاگرام را به بهترین نحو انجام دهید. فالوورها در این دوران توسط پستهای مرتبط با نوروز احاطه شدهاند، پس کار شما این است که با ایجاد یک تفاوت کوچک توجه آنها را به خود جلب کنید.

البته در کپشن اینستاگرام میتوان محتوای بلندتری را نیز تولید کرد. با توجه به اینکه دغدغه مهم این روزهای شرکتها، تدوین استراتژی در حوزه دیجیتال مارکتینگ از جمله تولید محتوا، تبلیغات همسان، تبلیغات بنری ، تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام، تبلیغات گوگل و … برای ویدیوهای طولانی تر از IGTV استفاده کنید و فراموش نکنید که در حین فیلمبرداری انواع و اقسام المانهای مرتبط با عید را در کنار خود داشته باشید! پس با گذاشتن آفرهای ویژه و حضور پررنگ در اینستاگرام از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. در چند سال گذشته، کسب درآمد با اینستاگرام باب نبود اما پس از بسته شدن فروشگاه ها به دلیل ویروس کرونا، فروش در این شبکه مجازی مورد توجه عده بیشماری قرار گرفت.

با قرار دادن تمامی این موارد در ماشین حساب، بیزینس ما به بودجه ای بالغ بر ماهانه ۳۴۸.۳۰۰ دلار برای دست یافتن به اهداف درآمدی ارزش زندگانی جدید خود نیاز دارد. چرا اخبار بر روی قیمت رمز ارز ها تاثیر دارد؟ بر اساس دادههای زنجیرهای ارائهشده توسط وو بلاکچین، جاستین سان، بنیانگذار ترون بیش از ۱۶۵,۰۰۰ اتریوم به ارزشی در حدود ۶۰۰ میلیون دلار را از ابتدای دسامبر در صرافی بایننس سپردهگذاری کرده است.

همانطور که گفتیم بیش از ۹۰ درصد کاربرانی که با روش های بالا به سایت هدایت شده اند هرگز دوباره به وب سایت ما بر نمی گردند. اگر در مدیریت اینستاگرام به درستی از این محتوا استفاده شود، خواهید دید که چقدر باعث افزایش تعامل در صفحهتان میشود. یکی دیگر از نکات مهم در مدیریت اینستاگرام داشتن یک تم جذاب و مشخص است که بیش از آن چیزی که شما تصور میکنید برای مخاطب ارزشمند است. قبل از ریپست کردن حتما از شخص موردنظر اجازه بگیرید و نام او را نیز روی محتوای منتشر شده تگ کنید.

سورپرایزشو را برای کیندر طراحی و اجرا کنیم. سورپرایزشو به اشتراک بگذارند. به این مساله دقت کنید که رنگ تم نوروزی شما نباید خیلی با تم همیشگی صفحه شما متفاوت باشد. اما باید در جهت فعالیتهای قبلی صفحه شما باشد. صورت پذیرد و همچنین سنجه هایی که انتخاب می کنید باید در راستای هدف شما باشد. یادگیری نحوه فروش در اینستاگرام به افزایش درآمد در صنایع مختلف کمک می کند. اگر می خواهید قدم مثبتی در راستای فروش در اینستاگرام داشته باشید، پیشنهاد می کنیم با ما در خواندن این ۵ تکنیک فروش در سایت آژانس دیجیتال مارکتینگ رزسا همراه شوید.