انواع Cms ها کدامند؟

این می تواند از دو دلار در ماه شروع شود.در حالی که Magento یک CMS بسیار امن و قدرتمند است، برای مبتدیان قابل بخشش نیست و به شما نیاز دارد که دانش فنی یا فردی در تیم خود داشته باشید.اگر صاحب یک فروشگاه تجارت الکترونیک B2B هستید و به دنبال بهبود تبدیل های خود هستید، 11 روش برای سه برابر کردن تبدیل های تجارت الکترونیک B2B خود را از وبلاگ ما بررسی کنید . بنابر این، اگه وقت و منابع کافی برای سرمایه گذاری در راه اندازی و نگهداری دارید، میتونید یک فروشگاه آنلاین بسازید. سپس به تیم بررسی برای بازنگری نهایی ارسال شده و سرانجام پس از بازبینی نهایی و انجام اصلاحات در سایت منتشر می گردد.

همانطور که در قسمت مقدمه توضیح داده شده است، یادگیری کدنویسی، مانند یادگیری یک زبان جدید است.مطمئنا منظور از یادگیری یک زبان جدید، ایتالیایی یا اسپانیایی نیست! را چه در درخواست های Ajax و چه فرم های HTML که به صورت POST ارسال میشود قرار دهید. اگر عضو تیم تولید محتوا سایتی بهعنوان کارشناس تولید محتوا هستید و برای این منظور با شما قرارداد کار امضا شده است، بایستی وظایف محول شده را بهموقع و با بالاترین کیفیت انجام دهید. در لاراول با نوشتن کمترین کد و دستورات خلاصه و کوتاه کارهای خیلی خفنی میشه انجام داد و پروژه های بزرگ با کارایی بالا طراحی کرد به همین دلیل به این فریمورک در دنیای توسعه وب جادوگر میگن.

نام گذاری مناسب : برای کلاسها و توابع مختلف، نام گذاری مناسب انجام دهید. آدرس اینترنتی را در localhost قرار دهید. این ویژگی امکانات زیادی را جهت برقراری ارتباط با دیتابیس در اختیار شما قرار می دهد و دیگر نیاز به نوشتن Query های پیچیده به صورت دستی نیست. حالا که کمی با لاراول آشنا شدیم بریم ببینیم طی زمان های محتلفی چه اتفاق هایی برای لاراول افتاده. محتوای وبسایت شما شامل چه چیزهایی است؟ ببینید، CMS که مخفف Content Manager System باشه، در واقع یک نرم افزار هستش که به کاربر ها این امکان رو میده که در ابتدا بدون نیاز به کدنویسی یا این که بدونن اصلاً کد و برنامه نویسی چی هست، وبسایت خودشون رو ایجاد و مدیریت کنند.

اگر توسعه دهنده از منطق اجرایی لاراول استفاده کنه نوشتن وبسایت ها بسیار آسان میشه چون فریم ورک لاراول Component Base است و کاربران خیلی راحت متونند کامپوننت دلخواه خودشون رو به پروژه اضافه کنند و روند توسعه خیلی سریع تر بشه. امروزه این نوع طراحی کمتر مورد استفاده قرار میگیره و منسوخ شده و در طراحی برخی از لندینگ پیج ها تبلیغاتی ممکنه مورد استفاده قرار بگیره، چون الان زبان ها برنامه نویسی پیشرفت زیادی کرده و فریمورک ها و cms هایی به وجود آمده که به راحتی میتونیم سایت داینامیک طراحی کنیم.

یکی از دلایلی که باعث محبوبیت بیشاز اندازه PHP شده وجود فریمورک های مختلف و قدرتمند برای این زبانه که کار رو برای برنامه نویسان آسون تر میکنند. لاراول دارای یک خط فرمان بسیار قدرتمند است که کار با آن به خصوص برای توسعه دهندگان حرفه ای تر باعث افزایش سرعت توسعه می شود. در نتیجه توسعه دهندگان لاراول می توانند با خیال راحت تر روی منطق اصلی برنامه خود تمرکز کنند و از بابت امنیت تا حدودی اطمینان داشته باشند. اولین نسخه لاراول در سال 2011 منتشر شد که شامل سرویس هایی مانند ، View ، Model، Session و .. بود اما خبری از Controller نبود.

Laravel برای افزایش سرعت توسعه خیلی از موارد ضروری رو از قبل توسعه داده و آماده در اختیار برنامه نویسان قرار داره مثل: سرویس اهراز هویت ، کنسول Artisan ، صورتحساب ، سطوح دسترسی و.. لاراول مانند فریم ورک Symfony از معاری MVC استفاده می کند و همین امر باعث محبوبیت بیشتر آن شده است.

لاراول با این نسخه به صورت کامل پیرو MVC بود و حالا به عنوان یک فریمورک شناخته میشد. همین باعث میشد تا لاراول از به صورت واقعی پیرو معماری MVC نباشه. این نسخه از بسیاری جهات بهبود یافته است که در یک مقاله جدا در سایت هیرود آن را بررسی خواهیم کرد. با این توصیفات بسیار مهم است که طراحی سایت خود را به یک تیم مجرب و متخصص بسپارید. فریم ورک لاراول دارای یک سیستم احراز هویت قوی است.

هر بار که توسعه دهنگان لاراول این فریمورک را بروزرسانی میکنند امکانات جدید به آن اضافه میشه و مزایای آن رو به افزایشه. بود این نسخه از لاراول مداوم با اماکنات جدید بروزرسانی شد و هر بار ویژگی خفنی به آن اضافه شد. یکی از بهترین ویژگی های دیگر لاراول ویژگی ORM است که مزیت بسیار بزرگی است.

همچنین با ORM می توان مشکل ترین و پیچیده ترین کوئری ها را به آسانی در لاراول فراخوانی کرد. لاراول سیستم های امنیتی ویژه ای در بخش های مختلف در نظر گرفته که جلوی انواع حملات رو میگیره مثل: مدیریت کوئری های دیتابیس، همچنین یکی از ویژگی های امنیتی استفاده از توکنهای CSRF است تا از درخواست ها (Request) های غیر مجاز جلوگیری کند.

در زبان های نفسیر شوند Interpreted سورس کد آن ها به صورت یکباره کامپایل نمیشه بلکه هرخط از کد توسط برنامه های مفسر یا تفسیرکننده (Interpreter) به صورت خط به خط بررسی و سپس تفسیر و اجرا میشه. واقعا خیلی زیاده و نمیشه همرو اینجا نام برد. نام خط فرمان لاراول Artisan است. با استفاده از این خط فرمان میتوان Controller , Model یا Migration جدید ایجاد کرد. بهتر است بدانید داشتن برندی ماندگار و دوست داشتنی الویتی بعد از طراحی سایت است. پیش از شروع آموزش PHP خوب است بدانید برنامه نویسان پی اچ پی چه درآمدی دارند.

از آنجایی که اکثر مردم از طریق این صفحه به سایت شما مراجعه می کنند باید بدانید که طراحی آن از اهمیت بیشتری برخوردار است. پشتیبانی وردپرس را باید در چند مورد مختلف بررسی کرد مثل : پشتیبانی از پروژه وردپرس، پشتیبانی وردپرس در بخش هاست و سرور و … همچنین می توان با دستور Artisan Serve در لاراول یک سرور مجازی برای تست پروژه ایجاد کرد یا جدول های دیتابیس را با استفاده از Migartion ایجاد یا تغییر داد. اما زبان های سمت سرور Server-Side مانند زبان PHP در سرور (مرتبط با سایت) پردازش شده و خروجی به سمت کاربر ارسال میشه.

لاراول یکی از محبوب ترین فریمورک های PHP است. بارها و بارها شده افرادی به عنوان توسعه دهنده استخدام کنیم و بعد از استخدام متوجه شدهایم که با مسائل مقدماتی مدیریت تیم برنامهنویسی و مدیریت سیستم گیت هم آشنایی ندارند. لاراول انقدر ویژگی ها و امکانات خفن داره که برنامه نویسی را برای توسعه دهنده ها لذت بحش کرده، فقط توجه کنید برای آغاز آموزش لاراول بهتره PHP رو بلد باشید. توسعه دهنگان لاراول همچنان تلاش میکنند تا با اضافه کردن امکانات جدید و توسعه بیشتر کار را برای برنامه نویسان آسان و لذت بخش تر کنند.