از گرفتن پروژه های بزرگ میترسید؟

شرکت صنعتی ابزار پارسیان سازنده و ارایه دهنده مدرنترین ماشین آلات ال اس اف(L.S.F)و انواع دستگاههای رول فرمینگ این دستگاه مجهز به سیستم اتومات و توانایی تولید انواع مقاطع را دارا میباشد. چرخش ماشین آلات: ماشین آلات برای تحویل محصولات.

به هر صورت، رستم قاسمی برای وزارت راه و شهرسازی دولت سیزدهم پیشنهاد شده است و وی طی مصاحبهای در مورخه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ درباره برنامههای مدنظر رییسجمهور برای بخش مسکن گفت: قطعا تلاش میکنیم اهداف مدنظر رییس جمهور را محقق کنیم. به هر صورت به نظر میرسد که دولت تصمیم دارد که وعده ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال را برای جبران کمبود بازار محقق کند.

باتوجه به موقعیت مکانی این مجتمعها، کیفیت ساخت و نمای ساختمانها؛ قیمت رهن و اجاره چندان بالا نمیباشد. رهن واحدهای مسکن مهر وزارت دفاع شیراز به صورت تقریبی، بیشتر از 65 میلیون نمیباشد. چنانچه از موعد صادر شدن اجراییه بیشتر از ۵ سال سپری شده باشد در این مدت زمان محکوم له، اقدام به پی جویی و پیگیری اجرای حکم نکرده باشد اجرائیه بی تاثیر بوده و دیگر وصول شدنی نخواهد بود. چنانچه محکوم به یعنی آن چیزی که توقیف شده، مالیت نداشته باشد، اجرای حکم را میتوان متوقف نمود.

بر اساس اطلاعات سامانه آباد دوره بازپرداخت اقساط وام طرح اقدام ملی مسکن حدود ۱۰ سال است و اقساط ماهانه آن رقمی حدود یک و نیم میلیون تومان خواهد بود. حال که روش وارد شدن به سامانه مربوط به پیگیری ثبت نام یا همان سامانه ثمن را فرا گرفتید، در این بخش به نحوه انجام این کار می پردازیم. با آغاز به کار این سامانه همه افراد از سراسر کشور می توانند در آن ثبت نام کنند و محدودیتی از نظر منطقه ای یا شهری و روستایی برای ثبت نام وجود ندارد.

حتی از قدرت لازم برای به اجرا گذاشتن اموال بدهکار بدون مراجعه به مقام قضایی برخوردار است.

همچنین لازم است که آگهی به صورت جداگانه در قسمت اجرا و محل فروش نیز الصاق شود. برای اینکه قرارداد واگذاری مسکن مهر به هدف خود یعنی اتمام ساخت واحد مسکونی و سکونت گزیدن افراد متقاضی در آنجا منتهی شود، علاوه بر تراضی بین وزارت مسکن و متقاضی واجد شرایط بهعنوان طرفین اصلی قرارداد، اشخاصی از قبیل بانکهای ارائه دهنده تسهیلات ساخت اعیانی، انبوه سازان و بهعبارتیدیگر، سازندگان اعیانی و همچنین در بعضی از موارد که در سالهای اول اجرای طرح مسکن مهر رایج بود، شرکتهای تعاونی مسکن مهر دخالت دارند.

دولت سیزدهم در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که آیت الله رئیسی وعده ساخت یک میلیون مسکن در سال را در رقابتهای انتخاباتی مطرح کرد. نکته مهم این بود که در این طرح در مجموع ۴۰۰ هزار مسکن ساخته میشد و این در حالی بود که نیاز بازار سالانه یک میلیون واحد مسکونی بود. در این مراسم همچنین تمامی ۴۰۰ هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن تعیین تکلیف شد و به مرحله آغاز بهرهبرداری رسید.

علیرغم تمام وعدههای داده شده برای افتتاح اولین طرح مسکن ملی، سرانجام در ۱ آبان ماه سال گذشته بود که خبری مبنی بر افتتاح اولین واحدهای مسکن ملی مخابره شد. مبنای اصلی مسکن مهر بر این امر مبتنی بود که ارزش زمین، بخش قابل توجهی از هزینه تمام شده مسکن را به خود اختصاص میدهد و این سهم در کل کشور در دوره ۳۵ ساله برابر ۴۰ درصد و در دهه اخیر برابر ۴۵ درصد بوده است که همچنین در استان تهران این سهم به حدود ۶۰ درصد بالغ میشود.

تبصره ۱: اولویت با کسانی خواهد بود که درآمد ماهیانه آنان کمتر از دو برابر حقوق موضوع قانون کار یا استخدام کشوری (کمتر از ۴۰۰ هزار تومان) باشد …

همچنین با اجرای این پروژه، انتقال ۵۰۰ میلیون متر مکعب آب به استانهای مرکزی ایران و نهایتا، تکمیل این پروژه با ایجاد کانالی برای اتصال دریای خزر به خلیج فارس که هزینه آن طبق اظهارات مجید نامجو وزیر انرژی ایران، تا ۷ میلیارد دلار برآورد شده است. همچنین در پروژههای بزرگتر در دیگر شهرها سه دسته سازنده وجود دارد. جهت رفت و آمد ساکنین مسکن مهر وزارت دفاع شیراز تعدادی ون وجود دارد که متأسفانه ساکنین این مجتمعها از امکانات حمل و نقل موجود در این مسیر تا مرکز شهر ناراضی هستند.

این شیرها معمولا برای جلوگیری از برگشت جریان بصورت خودکار فعال می شوند و اجازه می دهند شیر هنگام عبور ماده ی سیال از آن در جهت مورد نظر به طور خودكار باز شود.

یکی از دغدغههای مردم ایران در این سالها اجاره و یا خرید یک سرپناه برای خود بوده است. داوطلب نباید از سال ۸۴ به بعد تسهیلات بانکی برای خرید زمین سا ساخت مسکن دریافت کرده باشد. الف: فاقد مسکن و یا زمینی ملکی بوده و قبلاً از هیچ یک از امکانات دولتی مربوط به تأمین مسکن شامل زمین یا واحد مسکونی یا تسهیلات یارانه ای خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشد.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت سیاست دولت این است که یک پلاک در اختیار دو و یا سه خانوار قرار بگیرد و خود آنها با نظارت مجریان ذیصلاح، اقدام به ساخت کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه از روز گذشته اولین پروژههای نهضت ملی مسکن در اردبیل با حضور وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی آنها آغاز شد، در خصوص واجدان شرایط نهضت ملی مسکن، اعلام کرد: طبق قانون و آئیننامه، واجدان شرایط باید چهار شرط تأهل و سرپرست خانوار بودن، حداقل سابقه ۵ سال سکونت در شهر موردتقاضا، فاقد مالکیت خصوصی و در نهایت عدم استفاده از امکانات دولتی از اول انقلاب را در حوزه مسکن، داشته باشند.

ب: متأهل یا سرپرست خانوار باشد. پس تا وقتی ورثه طبق گواهی حصر وراثت معین نشوند و یا برای محجور قیم تعیین نگردد، عملیات اجرایی حکم متوقف خواهد ماند. آنطور که از شواهد و قرائن برمیآید وزارت راه و شهرسازی در تلاش است تا نرخ سود تسهیلات برای دهکهای ۴ و ۵ جامعه ۹ درصد و برای دهکهای ۱ تا ۳ که عمدتا اقشار تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند ۵ درصد تعیین شود. به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه و به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، محمد مهدی شهریاری در دیدار با وزیر صمت بر ضرورت حمایت از احیای واحدهای تولیدی راکد و سرمایه گذاری وزارت صمت در پروژه های صنعتی بزرگ مقیاس تاکید کرد.وی با اشاره به ظرفیت های استان در ذخایر فلزات گران بها از جمله طلا بر نقش آفرینی جدی وزارت صمت در حمایت و افزایش تولید معدن زرشوران تکاب تاکید کرد.