آخرین اخبار از حداقل دستمزد سال 99 – تجارتنیوز

او در ادامه بیان داشت: ۲ هزار و ۳۰۰میلیارد ریال از خسارات سیلاب تصویب و ابلاغ شده و ۵۱۰میلیارد ریال دیگر نیز در سفر اخیر معاون اول رییس جمهوری به خوزستان نیز مورد موافقت قرار گرفته و از روز شنبه ۹ مرداد پرداخت خسارات سیلاب ۱۳۹۸ شروع و به حساب کشاورزان و دامداران خوزستانی واریز خواهد شد.

بانک مرکزی قبلاً در تحلیل وضعیت اقتصادی ایران در سال 99 و در تشریح دلایل رکوردشکنی نقدینگی اعلام کرده بود که اگرچه در طول چند دهه گذشته عواملی مانند اشکال مختلف استقراض دولت از بانکمرکزی، فروش درآمدهای ارزی دولت به بانکمرکزی، وضع تکالیف زیاد به شبکه بانکی و ایجاد ناترازی در جریان منابع و مصارف بانکها بر رشد نقدینگی تاثیرگذار بودند و آن را سبب میشدند اما در سالهای اخیر عدمامکان دسترسی بانکمرکزی به منابع داراییهای خارجی بهدلیل مشکل نقلوانتقال عامل اصلی رشد پایه پولی ونقدینگی بوده است.

پدر کومار تاجر میوه بود و خانوادهاش را در دهه ۱۹۳۰ به پایتخت سرگرمی هند آورد. درواقع در زمان حضور سپاهان و فولاد در لیگ قهرمانان آسیا، رقابتهای لیگ برتر با یک تعطیلی حدود 20روزه مواجه میشود که سازمان لیگ ادامه برگزاری مسابقات جامحذفی را در آن برنامهریزی کرده است. همچنین یک ابهام دیگر در این زمینه وجود داشت که در زمان حضور سپاهان و فولاد در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آیا سازمان لیگ، رقابتهای لیگ را ادامه میدهد یا جام حذفی را پیش خواهد برد که در این خصوص شنیده میشود سازمان لیگ قصد دارد برنامههای جامحذفی را پیش برده و همه مراحل باقیمانده در این فرصت برگزار میشود.

با توجه به سیاستهای توسعه و آموزشهای مهارتی در دوره اول متوسطه توصیه میشود درس کار و فناوری و فرهنگ و هنر در برنامه هفتگی در یک روز ارائه شود و در حد امکان اجرای برنامههای آتی مهارت آموزی به شیوههای تراکمی تجمیعی در این زمینه مهیا شود. کاش مسئولین یکم به فکر بازنشستگان بودند با اینکه مرتب گفتند همسان سازی حقوق ولی یک قدم برنداشتند و بازنشسته ها باحدقل حقوق نه توانایی پرداخت هزینه های بیماری هایی که سراغشان میآید دارند نه توانایی حد اقل پذیرایی از عروس و داماد ها ونوه هایی که به دیدارشان میایند. رئیس سازمان مدیریت برنامه و بودجه گفت: کسانی که تحت پوشش نظام مدیریت خدمات کشوری هستند قانون متناسب سازی و همسان سازی را باقوت برای آنها در سال ۱۴۰۰ اجرا خواهیم کرد.

دولت اصلیترین مدافع متناسب سازی حقوق متعادل در همه بخش هاست. 4- براساس ضوابط پذیرفتهشدگان رشتههای تحصیلی دوره روزانه آزمون ورودی دورههای کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398، اعم از اینکه در دانشگاه محل قبولی خود ثبتنام نموده و یا ننموده باشند حتی با دادن انصراف قطعی از تحصیل، مجاز به ثبتنام و شرکت در آزمون ورودی دورههای کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 نمیباشند.

۶- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه ایثارگران و یا رزمندگان پذیرفته شدهاند در زمان ثبتنام نیازی به ارائه تائیدیه سهمیه ثبتنامی از سوی ارگان ذیربط ندارند و ملاک تائید سهمیه آنان همان عنوان سهمیه درج شده در فایل قبولی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی است. ارائه فعالیتهای آموزشی و تربیتی در مدارس بزرگسالان، آموزش از راه دور و ایثارگران در سه وضعیت سفید، زرد و قرمز مطابق مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا و مشابه مدارس روزانه است . در ابتدای این شیوهنامه ، تاریخ بازگشایی مدارس ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ذکر شده و درباره وظایف مدرسه و وضعیت هر یک از دورههای تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم، هنرستانها و دوره پیش دبستانی با توجه به وضعیت سفید، زرد و قرمز ضوابطی مشخص شده است.

در این میان اما، مدارس، دانشگاه ها و سایر محیط های آموزشی و بازگشایی آنها در سال تحصیلی جدید و شیوه این بازگشایی یکی از چالش های اساسی در هر کشوری است که با این ویروس دست و پنجه نرم میکند. ثبت نام دانش آموزان در مدارس اعم از دوره ابتدایی و متوسطه ، آغازی مهم و سرنوشت ساز برای کسب موفقیت روزافزون آن ها در مقاطع مختلف تحصیلی است و مطابق با آیین نامه اجرایی مدارس و آیین نامه های آموزشی مصوب مربوط به هر یک از دوره های تحصیلی انجام می شود که با انتشار ویروس کرونا در جهان این برنامه های زمانی با تغییراتی روبه رو شده است.

به گزارش باران مشاوره و به نقل از موج نو، رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا سردار تقی مهری در ارتباط با اعزام های لغو شده در سال جاری گفت: قرار بر این است تا تغییراتی در اعزام های شش ماه اول سال نود و نه داشته باشیم. به گزارش الف به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بینالملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در هفت ماهه سال جاری ۱۰ هزار و ۲۶۶ نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۹.۲ درصد بیشتر شده است. حدود ۲۸ درصد بودجه کل کشور معادل ۵۶۳.۸ هزار میلیارد تومان را بودجه عمومی دولت و ۷۲ درصد معادل ۱۴۸۳.۹ هزار میلیارد تومان را بودجه شرکتهای دولتی، بانکها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت تشکیل میدهد.

دهقانی گفت: مؤسسه استنادی علوم (ISC) از اواخر سال ۹۸ با ابلاغ رسمی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری عملاً ارزیابی و رتبهبندی دانشگاهها و مؤسسات پژوهشی کشور را با شاخصها و معیارهای مصوب کارگروه تخصصی رتبهبندی در وزارت علوم آغاز نمود.

نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار گفت: در دویست و نود و هفتمین جلسه شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال آینده توافق شد حداقل حقوق کارگران با 39 درصد افزایش نسبت به سال جاری به رقم 2میلیون و 655 هزار و 493 تومان برسد. ️در پی اعتراض و استمداد تعداد زیادی از داوطلبان نظام قدیم کنکور سراسری در صفحه شخصی حجتالاسلام سید احمد مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور نسبت به شیوه هم ترازی کنکور سراسری سال جاری رئیس دیوان عالی کشور دستور ارسال و پیگیری این اعتراضات را به دیوان عدالت اداری صادر کرد.

معاون اول رئیسجمهور در نامهای آییننامه اجرایی ثبت اطلاعات و پرداختها به کارکنان دستگاههای اجرایی در سامانه پایگاه اطلاعات کارکنان نظام اداری را ابلاغ کرد. میزان سنوات خدمت برای افزایش رتبه معلمان مشخص شد جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار نظام رتبه بندی معلمان اینجا کلیک نمایید خبر 24 آذر 1400: تعیین میزان افزایش حقوق معلمان براساس لایحه نظام رتبه بندی لایحه رتبهبندی معلمان پس از کش و قوسهای فراوان بالاخره در مجلس تصویب و وارد راند پایانی در شورای نگهبان شد. آیت اسدی در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس گفت: امشب بعد از سه جلسه شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال 1400 در دویست و نود و هفتمین جلسه شورای عالی کار با حضور نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت و حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از بحثهای فراوان در نهایت به این نتیجه رسیدند و تصویب کردند که حداقل حقوق کارگران برای سال آینده با 39 درصد افزایش به 26 میلیون و 554 هزار و 935 ریال افزایش یابد.