؛ نظر مسئولان نظام درباره مذاکره موشکی چیست؟

ملکه الیزابت و شوهرش فیلیپ در واقع نسبت فامیلی با هم دارند. حضور چشمگیر مردم صبور و فداکار ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را به عنوان نشانه ای از احساس مسئولیت سیاسی نسبت به امروز و آینده کشور به عموم مردم، نامزدان محترم و منتخبان آنان تبریک می گویم. به گفته خسروی دستاوردهای اخیر دولت مثل اجرای سند ۲۵ ساله با چین، انجام توافقات با روسیه یا روند بهبود مذاکرات هستهای منجر به شکوفایی اقتصادی میشود و قطعا در آینده نه چندان دور آثار مثبتی را در پی دارد. دولت بایدن توجیه کافی برای انجام چنین اقداماتی دارد، از جمله ضرورت امنیت ملی برای مبارزه با کووید19 در سراسر جهان و معافیتهای بشردوستانه مستمر که در قوانین کنگره و دستورات اجرایی به طور یکسان گنجانده شده است. این پوتین یعنی پوتین های جنگلی سربازی بیشتر در مناطقی استفاده می شوند که فرد باید برای عملیات به جنگل برود. دکتر احمدی نژاد: این هم خیلی بد است.

دکتر احمدی نژاد: یعنی جامعه طبقاتی شده است، یک طبقه ای هست که نمی شود آن را نقد کرد. حالا یک جریان سیاسی هست که دائما ضد آن را می گوید. مجری: دقیقا یادم هست که کاریکاتور شما را کشیدند. مجری: الان ما دادگاه ویژه روحانیت داریم. رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در واکنش به توقف همکاری امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین با اشغالگران صهیونیست، اظهار داشت: این اقدام، گام مهمی است اما ما نیاز داریم یک راهبرد خارج از چارچوب توافقات اسلو تدوین کنیم. میتوانستند مخالفت خود را اینجور خصمانه ابراز نکنند؛ اما از اول انقلاب دولت آمریکا – چه رؤسای جمهور جمهوریخواهشان، چه رؤسای جمهور دمکراتشان – با نظام جمهوری اسلامی بدرفتاری کرد؛ این چیزی نیست که بر کسی پوشیده باشد. حالا اگر به کسی ماموریت داده باشید که ادعا کند داستان ملاقات را او مطرح کرده و دروغ بوده است! بسیاری از مردم بریتانیا کسی غیر از ملکه الیزابت را در راس سلطنت کشور خود تجربه نکرده اند: ۸۱ درصد از ساکنان کنونی بریتانیا در زمان تاجگذاری ملکه هنوز به دنیا نیامده بودند. مذاکره بین ایران و آمریکا تنها در چارچوب برجام امکان پذیر است و از آنجاییکه آمریکا هنوز به توافق بازنگشته، نمی تواند از ساختار و سازوکار مذاکراتی درون برجام بهره بگیرد.

آنها همچنین در مورد نگرانی های یکدیگر تبادل نظر کردند و برای ادامه ارتباطات توافق کردند. الیزابت زمانی بود که مادرش، آن بولین ، از فضل سقوط کرد و برای خیانت و زنا اعدام شد. مجری: گفتند اگر روحانی بود نمی شد کشید. مجری: فضا برای بازیگران جوان باز شد. برای من هم توضیح دادند. در سیاست خارجی نظرات من هیچ تفاوتی نکرده است. جالب این است که بدانید حکومت مصدق که به وسیلهی آمریکائیها سرنگون شد، هیچگونه خصومتی با آمریکائیها نداشت. او گفت: «بگذارید تصور کنیم که اوکراین عضو ناتو میشود و این عملیات نظامی را شروع میکند. دکتر احمدی نژاد: فضا باز شد و بعد هم آنقدر از این جشنواره های فیلم های ۹۰ ثانیه ای و ۳ دقیقه ای با موضوعات آزاد که هر جوانی هر چه می خواهد بیاید نمایش بدهد، اینها آمدند، جایزه داده شد و کار شروع شد. در غیر این صورت یکی از آنان را به عنوان رهبر انتخاب و معرفی می نمایند. یعنی ما به هر شهرستانی که رفتیم، گفتیم هر چند تا که دارید، یکی اضافه کنید. گفتیم مجتمع فرهنگی درست کنید، یک سالن آمفی تئاتر و سینما هم به آنها دادیم. پس اول اینکه توانستند مسئولین را نقد کنند و ما گفتیم آن فیلم را آزاد کنید که پخش شود.

از دیدگاه روسیه، دردسرهای داخلی آمریکا پس از چهار سال ریاست جمهوری فاجعهبار دونالد ترامپ و همچنین شکافهایی که او با متحدان کشورش ایجاد کرد و سپس خروج شتابزده آمریکا از افغانستان، نشاندهنده ضعف است. روزنامه انگلیسی زبان «نیوز» پاکستان با استناد به بخشهایی از کتاب نوشته دو روزنامه نگار نشریه «واشنگتن پست» گزارش داد که ترامپ در روزهای اقامت در کاخ سفید زمستانی از فلوریدا با نخست وزیر پاکستان پس از عملیات ترور سردار قاسم سلیمانی سخن گفته است. به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، دور هشتم مذاکرات لغو تحریمها روز دوشنبه ششم دیماه آغاز و در روز پنجشنبه نهم دیماه به دلیل شروع تعطیلات سال نوی میلادی به مدت سه روز متوقف شد تا دوباره از روز دوشنبه سیزدهم دی، از سر گرفته شود. صمصامی متذکر میشود: سیاستهای غلط ارزی، بحث هدفمند کردن یارانهها که به صورت اشتباه اجرا شد، از زمان دولت دهم شروع شدند و کسانی که در آن دولت بودند، در وضعیت حال مردم مقصر هستند و به طور قطع این افراد اگر بخواهند در دولت آقای رییسی باشند، وضع فعلی تداوم پیدا خواهد کرد. او تا به حال برای انتخابات های 1988، 2008 و 2020 نامزد شده است.